Contact

Zakłady Usługowe „EZT” S.A. – HEADQUARTER
ul. Modrzewiowa 7
41-219 Sosnowiec, PL


+48 32 291 75 86
+48 32 290 65 56-57

ezt@ezt.pl
+48 32 291 75 86 wew. 239

SECRETARIAT

+48 32 291 75 86 wew. 231, 212
sekretariat@ezt.pl

 

ACCOUNTANCY

+48 32 291 75 86, wew. 233

CASH REGISTER

czynna pn.-pt. w godz. 12-15, w dni wypłat od 7-15
+48 32 291 75 86 wew. 266

 

HUMAN RESOURCES AND PAYROLL DEPARTMENT

+48 32 291 75 86 wew. 244

HEALTH & SAFETY SPECIALIST

Agata Zajączkowska-Karkus
+48 32 291 75 86 wew. 248
agata.zajaczkowska-karkus@ezt.pl

 

SALES DEPARTMENT

+48 32 291 75 86 wew. 213, 270
handlowy@ezt.pl

Units

Deputy Director – Jozef Nagorka
+48 693 910 355
jozef.nagorka@ezt.pl

Unit in Kielce

ul. Piotrkowska 12, pok. 1001
25-510 Kielce, Poland

+48 41 336 11 00
kielce@ezt.pl
+48 41 336 11 00

Regional Director – Joanna Sokol
+48 691 302 590
joanna.sokol@ezt.pl

Unit in Krakow

ul. Mogilska 40 pok. 13
31-546 Kraków, Poland

+48 12 412 24 33
krakow@ezt.pl
+48 12 412 24 33

Regional Director – Andrzej Pawlisz
+48 691 415 466
andrzej.pawlisz@ezt.pl

Unit in Warszawa

ul. Okopowa 47, III piętro pok. 50
01-059 Warszawa, Poland

+48 22 636 80 27
warszawa@ezt.pl
+48 22 636 80 26

Regional Director – Monika Kokoszka
+48 601 675 849
monika.kokoszka@ezt.pl

Unit in Wroclaw

ul. Braniborska 52 B, pok. 45
53-680 Wrocław, Poland

+ 48 71 735 88 05
wroclaw@ezt.pl
+ 48 71 735 88 05

Regional Director – Piotr  Zylinski
+48 607 387 265
piotr.zylinski@ezt.pl

Unit in Rybnik

ul. Brzezinska 8a
44-203 Rybnik, Poland

+48 32 421 07 64
rybnik@ezt.pl
+ 48 32 421 07 64

Deputy Director – Eugeniusz Hrynczenko
+ 48 607 912 014
eugeniusz.hrynczenko
@ezt.pl

Unit in Gliwice

Biurowiec Kopernik
ul. Toszecka 101 / 108, 108a
44-100 Gliwice, Poland

gliwice@ezt.pl

Paint shop

Plant Diector – Dawid Trusinski
+ 48 32 350 06 01
+ 48 691 302 617
dawid.trusinski@ezt.pl

Zakłady Usługowe EZT S.A.

Praszka Plant

Paint shop

 

ul. Kaliska 72
46-320 Praszka, Poland