Kontakt

Zakłady Usługowe „EZT” S.A. – CENTRALA ul. Modrzewiowa 7 41-219 Sosnowiec


+48 32 291 75 86
+48 32 290 65 56-57

ezt@ezt.pl
+48 32 291 75 86 wew. 273

SEKRETARIAT

+48 32 291 75 86 wew. 231, 273 sekretariat@ezt.pl

KSIĘGOWOŚĆ

+48 32 291 75 86, wew. 233, 222

DZIAŁ KADR I PŁAC

+48 32 291 75 86 wew. 244, 251

DZIAŁ HR

+48 609 127 127 rekrutacja@ezt.pl

SPECJALISTA DS. BHP

Dariusz Paryga +48 32 291 75 86 wew. 248 dariusz.paryga@ezt.pl

KASA

czynna pn.-pt. w godz. 12-15, w dni wypłat od 7-15 +48 32 291 75 86 wew. 266

DZIAŁ HANDLOWY

+48 32 291 75 86 wew. 213, 241, 270

handlowy@ezt.pl

Tomasz PAŃCZYK

+48 607 912 015

tomasz.panczyk@ezt.pl

Aneta OTLEWSKA

+48 607 912 016

aneta.otlewska@ezt.pl

Dorota RADOSZ

+48 603 503 488

dorota.radosz@ezt.pl

Katarzyna KOPER-CZERNIAWSKA

+48 695 730 327

 katarzyna.koper-czerniawska@ezt.pl  

Krzysztof KOPER

+48 603 503 512

krzysztof.koper@ezt.pl

Krzysztof CHRUŚLICKI

+48 785 006 059

krzysztof.chruslicki@ezt.pl

Krystian KACZMAREK

+48 693 911 328

krystian.kaczmarek@ezt.pl

Łukasz KOPERA (REGION: WARSZAWA)

+48 693 910 753

lukasz.kopera@ezt.pl

Wirginia FRYDRYSZAK (REGION: POZNAŃ)

+48 601 865 407

 wirginia.frydryszak@ezt.pl

Oddziały

Oddział Kielce

ul. Piotrkowska 12, pok. 1001 25-510 Kielce

+48 41 336 11 00
kielce@ezt.pl
+48 41 336 11 00

Kierownik Regionalny – Agnieszka Sadowska

+48 665 351 596

agnieszka.sadowska@ezt.pl

Oddział Kraków

ul. Mazowiecka 21/615, 30-019 Kraków

+48 665 351 596
krakow@ezt.pl
+48 12 412 24 33

Kierownik Regionalny – Jacek Kęska

+48 693 554 785

jacek.keska@ezt.pl

Łukasz Kopera

+48 697 720 428

lukasz.kopera@ezt.pl

Oddział Warszawa

ul. Okopowa 47, III piętro pok. 50 01-059 Warszawa

+48 22 636 80 27
warszawa@ezt.pl
+48 22 636 80 26

Kierownik Regionalny – Marcin Wieczorek

+48 697 081 687

marcin.wieczorek@ezt.pl

Oddział Wrocław

ul. Stanisławowska 47, pok. 6A 54-611 Wrocław

+ 48 71 735 88 05
wroclaw@ezt.pl
+ 48 71 735 88 05

Kierownik Regionalny – Piotr  Żyliński

+48 607 387 265

piotr.zylinski@ezt.pl

Oddział Rybnik

ul. Brzezińska 8a 44-203 Rybnik

+ 48 32 421 07 64
rybnik@ezt.pl
+ 48 32 421 07 64

Oddział Gliwice

Biurowiec Kopernik ul. Toszecka 101 / 005 44-100 Gliwice

gliwice@ezt.pl

Malarnia

Kierownik – Arkadiusz Małolepszy

+ 48 691 302 617

arkadiusz.malolepszy@ezt.pl

Zakłady Usługowe EZT S.A.

Zakład Praszka

Malarnia

ul. Kaliska 72 46-320 Praszka