Kontakt

Zakłady Usługowe „EZT” S.A. – CENTRALA
ul. Modrzewiowa 7
41-219 Sosnowiec


+48 32 291 75 86
+48 32 290 65 56-57

ezt@ezt.pl
+48 32 291 75 86 wew. 239, 212

SEKRETARIAT

+48 32 291 75 86 wew. 231, 212
sekretariat@ezt.pl

KSIĘGOWOŚĆ

+48 32 291 75 86, wew. 233, 222

DZIAŁ KADR I PŁAC

+48 32 291 75 86 wew. 244, 251

DZIAŁ HR

+48 609 127 127
rekrutacja@ezt.pl

SPECJALISTA DS. BHP

Dariusz Paryga
+48 32 291 75 86 wew. 248
dariusz.paryga@ezt.pl

KASA

czynna pn.-pt. w godz. 12-15, w dni wypłat od 7-15
+48 32 291 75 86 wew. 266

DZIAŁ HANDLOWY

+48 32 291 75 86 wew. 213, 241, 270
handlowy@ezt.pl

Tomasz PAŃCZYK

+48 607 912 015
tomasz.panczyk@ezt.pl

Aneta OTLEWSKA

+48 607 912 016
aneta.otlewska@ezt.pl

Dorota RADOSZ

+48 603 503 488
dorota.radosz@ezt.pl

Katarzyna KOPER-CZERNIAWSKA

+48 695 730 327
 katarzyna.koper-czerniawska@ezt.pl

 

Krzysztof KOPER

+48 603 503 512
krzysztof.koper@ezt.pl

Krzysztof CHRUŚLICKI

+48 785 006 059
krzysztof.chruslicki@ezt.pl

Krystian KACZMAREK

+48 693 911 328
krystian.kaczmarek@ezt.pl

Aleksandra SAKOWICZ

+48 601 865 407
aleksandra.sakowicz@ezt.pl

Oddziały

Oddział Kielce

ul. Piotrkowska 12, pok. 1001
25-510 Kielce

+48 41 336 11 00
kielce@ezt.pl
+48 41 336 11 00

Oddział Kraków

ul. Mogilska 40 pok. 13
31-546 Kraków

+48 12 412 24 33
krakow@ezt.pl
+48 12 412 24 33

Specjalista ds. Klientów Kluczowych– Aleksandra Sakowicz

+48 601 865 407
aleksandra.sakowicz@ezt.pl

Oddział Warszawa

ul. Okopowa 47, III piętro pok. 50
01-059 Warszawa

+48 22 636 80 27
warszawa@ezt.pl
+48 22 636 80 26

Kierownik Regionalny – Monika Kokoszka
+48 601 675 849
monika.kokoszka@ezt.pl

Oddział Wrocław

ul. Stanisławowska 47, pok. 6A
54-611 Wrocław

+ 48 71 735 88 05
wroclaw@ezt.pl
+ 48 71 735 88 05

Kierownik Regionalny – Piotr  Żyliński
+48 607 387 265
piotr.zylinski@ezt.pl

Oddział Rybnik

ul. Brzezińska 8a
44-203 Rybnik

+ 48 32 421 07 64
rybnik@ezt.pl
+ 48 32 421 07 64

Oddział Gliwice

Biurowiec Kopernik
ul. Toszecka 101 / 005
44-100 Gliwice

gliwice@ezt.pl

Malarnia

Emilia Kowalczyk
+ 48 32 350 06 01
+ 48 782 705 225
emilia.kowalczyk@ezt.pl

Zakłady Usługowe EZT S.A.

Zakład Praszka

Malarnia

ul. Kaliska 72
46-320 Praszka