Oddziały

ul. Piotrkowska 12, pok. 1001 25-510 Kielce

+48 41 336 11 00 kielce@ezt.pl

Jolanta Kaczorowska – Kierownik Obiektowy

+48 665 351 596

jolanta.kaczorowska@ezt.pl

ul. Mazowiecka 21/615, 30-019 Kraków

+48 12 412 24 33 krakow@ezt.pl

Agnieszka Sadowska Kierownik Regionalny

+48 665 351 596

agnieszka.sadowska@ezt.pl

ul. Okopowa 47, III piętro pok. 50, 01-059 Warszawa

+48 22 636 80 27 warszawa@ezt.pl

Jacek Kęska – Kierownik Regionalny

+48 693 554 785

jacek.keska@ezt.pl

Łukasz Kopera – Specjalista ds. Klientów Kluczowych

+48 693 910 753

lukasz.kopera@ezt.pl

ul. Stanisławowska 47, pok. 6A, 54-611 Wrocław

+48 71 735 88 05 wroclaw@ezt.pl

Marcin Wieczorek – Kierownik Regionalny

+48 697 081 687

marcin.wieczorek@ezt.pl

ul. Toszecka 101/ 005 (Biurowiec Kopernik), 44-100 Gliwice

gliwice@ezt.pl

ul. Brzezińska 8a, 44-203 Rybnik

Piotr  Żyliński Kierownik Regionalny

+48 607 387 265

piotr.zylinski@ezt.pl