Aktualności

Młode talenty w EZT – II miejsce na podium !

Wielu z naszych przyjaciół z pracy ma utalentowane dzieci, których realizacje życiowych pasji wymagają nie tylko wielkich umiejętności i wielkiego zaangażowania, ale także sporych nakładów finansowych. Dlatego Zakłady Usługowe „EZT” S.A. postanowiły wspierać młode talenty, poprzez dofinansowanie strojów sportowych, sprzętu sportowego, czy np. wystawy autorskiej. Pod swoimi skrzydłami mamy między innymi Maksymiliana Paździora, którego pasją jest Downhill, czyli ekstremalny zjazd na rowerze.

Joy Ride to Puchar Polski amatorów w zjedzie rowerowym w którym co roku bierze udział około 600 zawodników. Pierwsze zmagania Joy Ride w Myślenicach zakończyły się sukcesem. Mimo, że pogoda nie okazała się łaskawa dla zawodników i dzień przed treningami trasa została bardzo mocno „nawilżona”. Błoto, deszcze, słońce to trzy główne elementy, z którymi walczyło prawie 200 rowerzystów. Maksymilian Paździor zajął II miejsce na podium !

W Wiśle całkiem niedawno zakończyła się pierwsza edycja Pucharu Polski w Zjeździe. Na starcie Downhill Contest stawiło się ponad 350 zawodników z Polski, Czech, Słowacji. Rywalizacja była zażarta, warunki na trasie bardzo dobre. W kategorii Hobby Junior Maksymilian zajął 17 miejsce !