Kierownik Regionalny w branży Usług Czystościowych – Rybnik, Jastrzębie Zdrój i okolice

Opis stanowiska:

  • Reprezentowanie i dbanie o interesy Firmy w kontaktach z klientem w podległym regionie , tworzenie ofert handlowych;
  • Kierowanie pracą podległych pracowników;
  • Tworzenie kalkulacji, prognozowanie wyników, kontrola kosztów ;
  • Koordynowanie prac porządkowych i/lub ochrony na podległych obiektach oraz nadzór nad ich prawidłową realizacją;
  • Udział w rekrutacji pracowników oraz szkoleniach.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w branży  na podobnym stanowisku co najmniej 1 rok warunek konieczny;
  • Doświadczenie w zarządzaniu personelem;
  • Samodzielność w działaniu, zdolności analityczne
  • Umiejętności liderskie, wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne;
  • Odpowiedzialność;
  • Zaangażowanie, umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dyspozycyjność;
  • Wykształcenie min. Średnie;
  • Mobilność, prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Samodzielne stanowisko;
  • Rozwojową prace w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i przejrzystych strukturach zarządzania;
  • Możliwości  podnoszenia kwalifikacji;
  • Umowa o pracę+ system premiowy;
  • Niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy.
tekst alternatywny

Prosimy o przesyłanie swoich CV poprzez przycisk „aplikuj” lub na rekrutacja@ezt.pl.

Prosimy o zamieszczenie odrębnych zgód w dokumentach aplikacyjnych:

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na okres przyszłych rekrutacji nie dłużej jednak niż przez okres pięciu lat.