Kierownik Regionalny – Rybnik, Jastrzębie, Katowice

Firma z ponad 25 letnim doświadczenie w branży profesjonalnych usług czystościowo-porządkowych oraz ochrony osób i mienia w zawiązku z dynamicznym rozwojem i potrzebą rozbudowywania struktur poszukuje kandydatów na stanowisko:

KIEROWNIK REGIONALNY

Teren: Rybnik, Jastrzębie, Katowice

Opis stanowiska:

  • Reprezentowanie i dbanie o interesy Firmy w kontaktach z klientem w podległym Regionie;
  • Nadzór i Kierowanie pracą podległych kierowników i raportowanie do Dyrektora Pionu;
  • Kontrola kosztów oraz ich utrzymywanie w ramach założonego budżetu.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w branży na podobnym stanowisku co najmniej 1 rok;
  • Doświadczenie w zarządzaniu personelem;
  • Samodzielność w działaniu;
  • Umiejętności liderskie, wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne;
  • Zaangażowanie, umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Wykształcenie min. Średnie;
  • Mobilność, prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Samodzielne stanowisko;
  • Rozwojową prace w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i przejrzystych strukturach zarządzania;
  • Umowa o pracę + benefity;
  • Niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy.

Prosimy o przesyłanie swoich CV na [email protected].