Pracownik Biurowy – Kraków

0 Flares Filament.io 0 Flares ×

Firma z ponad 25 letnim doświadczenie w branży profesjonalnych usług czystościowo-porządkowych oraz ochrony osób i mienia w zawiązku z dynamicznym rozwojem i potrzebą rozbudowywania struktur poszukuje kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK BIUROWY

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  • Samodzielne prowadzenie biura w Krakowie (ul. Mogilska);
  • Ścisła współpraca z Kierownikami w zakresie prowadzonych zleceń w branży czystości i ochrony;
  • Składanie zamówień na materiały i towary;
  • Dbałość o prawidłowy obieg dokumentów;
  • Sporządzanie kart pracy i rozliczanie czasu pracy pracowników;
  • Rekrutacja pracowników.

Oczekiwania:

  • Mile widziane osoby z aktualnym orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności;
  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz;
  • Co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, bardzo dobra organizacja pracy;
  • Samodzielność i zaangażowanie;
  • Bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office;
  • Komunikatywność i umiejętności interpersonalne;
  • Czynne prawo jazdy Kat. B –  będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Samodzielne stanowisko;
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Dużą samodzielność w działaniu;
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Prosimy o przesyłanie swoich CV na rekrutacja@ezt.pl.

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Filament.io 0 Flares ×