Rekruter Mobilny

Firma z ponad 25 letnim doświadczenie w branży profesjonalnych usług czystościowo-porządkowych oraz ochrony osób i mienia w zawiązku z dynamicznym rozwojem i potrzebą rozbudowywania struktur poszukuje kandydatów na stanowisko:

REKRUTER MOBILNY

Miejsce pracy: Sosnowiec

Opis stanowiska:

  • Aktywne pozyskiwanie pracowników do czystości i ochrony;
  • Prowadzenie akcji reklamowych i ulotkowych w terenie;
  • Uczestnictwo w Targach Pracy, imprezach plenerowych oraz eventach.

Oczekiwania:

  • Czynne prawo jazdy kat. B – warunek konieczny;
  • Gotowość do pracy w terenie – warunek konieczny;
  • Własny samochód używany do celów służbowych – koszty pokrywa pracodawca;
  • Co najmniej roczne doświadczenie w rekrutacji pracowników;
  • Komunikatywność i umiejętności interpersonalne;
  • Mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Oferujemy

  • Umowę o pracę;
  • Stałą pracę w Dziale HR;
  • Pracę w miłym i zgranym zespole;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Dużą samodzielność w działaniu.

Prosimy o przesyłanie swoich CV na [email protected].

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).