Usługi czystościowo-porządkowe

0 Flares Filament.io 0 Flares ×

Sprzątanie i Czystość

Zakłady Usługowe „EZT” S.A. to 29 lat doświadczenia. Pomagamy w codziennych obowiązkach związanych z utrzymaniem czystości wewnątrz firmy, budynku lub obiektu oraz w jego otoczeniu. Zatrudniamy przeszkolonych oraz wielokrotnie sprawdzonych pracowników, którzy są gwarancją utrzymania porządku i zapewnienia czystości zgodnie z najwyższymi standardami i normami jakości.

Nasza działalność obejmuje:

 • Utrzymanie czystości wewnątrz obiektu (standard oraz premium);
 • Utrzymanie terenów zewnętrznych;
 • Odśnieżanie, w tym odśnieżanie dachów;
 • Sprzątanie pobudowlane;
 • Usługi specjalistyczne np. czyszczenie elewacji, prace alpinistyczne, usuwanie graffiti oraz pranie wykładzin;

Utrzymanie czystości
wewnątrz obiektu

Bieżące utrzymanie czystości wewnątrz obiektu obejmuje swym zakresem szereg czynności ustalanych indywidualnie z Klientem, w zależności od potrzeb i może obejmować:

 • czynności wykonywane codziennie, np. 5 razy w tygodniu (m.in. wycieranie na wilgotno podłóg oraz wolnych powierzchni biurek i stolików, opróżnianie koszy na śmieci i usuwanie odpadów wraz z założeniem worków, odkurzanie wykładzin dywanowych),
 • czynności wykonywane okresowo, np. 1 raz w tygodniu (m.in. mycie parapetów, wycieranie górnych powierzchni szaf biurowych) lub rzadziej, np. co miesiąc (mycie przeszkleń wraz z ramami wewnątrz pomieszczeń, mycie drzwi i framug drzwiowych, mycie stelaży krzeseł, odkurzanie siedzeń).

W ramach usługi utrzymania czystości wewnątrz obiektu oferujemy również:

 • Doczyszczanie i zabezpieczanie podłóg 

Przywracamy podłodze jej pierwotny stan – usuwamy stare powierzchnie zabezpieczające i stare, uciążliwe zabrudzenia. Poprzez działania mechaniczne oraz odpowiedni dobór środków chemicznych jesteśmy w stanie doczyścić i zabezpieczyć różnego rodzaju podłogi, jak np. PCV, linoleum, terakota, gres, granit, marmur, klinkier, trawertyn czy drewno. W przypadku uciążliwych zabrudzeń doczyszczanie może być powtarzane dwu lub trzykrotnie. Usługa gruntownego doczyszczania podłóg jest zawsze wymagana przed zabezpieczaniem podłóg warstwami zabezpieczającymi lub w celu ich usunięcia z powierzchni

 • Konserwację i zabezpieczanie powierzchni podłogowych  

Usługa polega na nałożeniu na wcześniej przygotowaną powierzchnię specjalnego środka chemicznego, który chroni podłoże przed zniszczeniem i negatywnym oddziaływaniem zabrudzeń. Równocześnie zabezpieczenie poprawia znacząco wygląd podłogi. Stosujemy polimerowe powłoki ochronne z wysokim połyskiem, półmatowe (satynowe) lub matowe, które mają właściwości antypoślizgowe. Ułatwiają codzienną pielęgnację, a przede wszystkim tworzą barierę dla zanieczyszczeń, co znacząco przedłuża żywotność podłóg.

 • Pranie wykładzin dywanowych i czyszczenie tapicerki  

Usługę realizujemy przy wykorzystaniu odpowiednich technologii w zależności od rodzaju wykładziny i stopnia jej zabrudzenia. Czyszczenie wykładzin możemy wykonać jako usługę okresową lub jako czyszczenie gruntowne.

Szczegółowy zakres usługi utrzymania czystości wewnątrz budynku ustalamy po wcześniejszym audycie czystościowym w czasie wizji na obiekcie. Dopasowujemy rozwiązania do wymagań Klienta oraz uwarunkowań technicznych obiektów.

Skontaktuj się z nami

Utrzymanie
terenów zewnętrznych

Zapewniamy całoroczne utrzymanie terenów zewnętrznych utwardzonych oraz zielonych:

 • Tereny zewnętrzne utwardzone – m.in. zamiatanie ręczne i mechaniczne, usuwanie zanieczyszczeń, mchów i porostów, odśnieżanie ręczne i mechaniczne dróg dojazdowych, przejść, chodników, stref wejść i dostaw, usuwanie gołoledzi.
 • Tereny zewnętrzne zielone – m.in. koszenie trawy, nawożenie i dosiewy, grabienie liści.

Świadczymy również profesjonalne usługi w zakresie projektowania, pielęgnacji i renowacji terenów zielonych, w tym m.in.:

 • sadzenie drzew, krzewów i roślin ozdobnych,
 • zakładanie nowych trawników oraz renowacja istniejących,
 • zakładanie klombów i kwietników,
 • przycinanie, pielęgnacja drzew i krzewów,
 • wycinka drzew i prześwietlanie koron drzew,
 • przesadzenia i nasadzenia,
 • nawożenie i zabezpieczenie roślin.

Szczegółowy zakres usługi utrzymania terenów zewnętrznych ustalamy po wcześniejszej wizji na obiekcie. Dopasowujemy rozwiązania do wymagań Klienta, zapewniamy wysokiej klasy sprzęt i profesjonalną chemię, jak również wykwalifikowany personel oraz stały nadzór nad realizowaną usługą.

Skontaktuj się z nami

SPRZĄTANIE
POBUDOWLANE

Zapewniamy usługi  kompleksowego sprzątania pobudowlanego w obiektach nowopowstałych i po remoncie oraz okresowego doczyszczania w obiektach już istniejących. Czyścimy wszystkie powierzchnie objęte budową lub remontem wykonując:

 •  ręczne i mechaniczne mycie oraz zamiatanie różnego rodzaju posadzek,
 •  mycie i odkurzanie stolarki wraz z ramami,
 •  mycie okien wraz z ramami oraz czyszczenie elewacji,
 •  mycie elementów wykończeniowych (klamki, kontakty, grzejniki itp.).

Oferujemy również specjalistyczne doczyszczanie pobudowlane, gdy standardowe sprzątanie nie wystarcza. Skutecznie usuwamy zanieczyszczenia w postaci pozostałości po zaprawach cementowych, klejowych, lakierach, fugach i farbach itp. Usuwamy także graffiti, plamy i zabrudzenia na posadzkach (m.in. ślady olejów, smarów, opon) oraz zanieczyszczenia pochodzenia organicznego (m.in. mchy i porosty).

Szczegółowy zakres usługi sprzątania pobudowlanego i doczyszczania ustalamy po wcześniejszej wizji na obiekcie. Dopasowujemy rozwiązania do wymagań Klienta, zapewniamy wysokiej klasy sprzęt i profesjonalną chemię, jak również wykwalifikowany personel oraz stały nadzór nad realizowaną usługą.

Skontaktuj się z nami

CZYSZCZENIE
ELEWACJI

Wykonujemy usługi czyszczenia elewacji wykonanych m.in. z tynku (mineralnego, akrylowego, silikatowego, silikonowego, mozaikowego), kamienia naturalnego (piaskowca, marmuru, granitu), cegły klinkierowej, cegły ceramicznej, betonu, sidingu, paneli elewacyjnych.

Szczegółowy zakres usługi czyszczenia elewacji i doczyszczania ustalamy po wcześniejszej wizji na obiekcie. Dopasowujemy rozwiązania do wymagań Klienta, zapewniamy wysokiej klasy sprzęt i profesjonalną chemię, jak również wykwalifikowany personel oraz stały nadzór nad realizowaną usługą. W zależności od rodzaju budynku stosujemy podnośniki, rusztowania lub techniki alpinistyczne.

Skontaktuj się z nami
0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Filament.io 0 Flares ×