Zastępca Głównej Księgowej

Miejsce pracy:

  • Sosnowiec

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie Głównej Księgowej w prowadzeniu ksiąg Spółki
  • Nadzór nad wykonywaniem obowiązków sprawozdawczych dla GUS, ZUS i US
  • Sporządzanie deklaracji VAT i deklaracji podatku dochodowego
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych, bieżąca kontrola kosztów i przychodów
  • Nadzór i udział w procesach księgowych
  • Kontrola i analiza kont księgowych
  • Udział w zamykaniu rocznym ksiąg oraz sporządzanie sprawozdań finansowych
  • Organizacja pracy i kierowanie zespołem działu księgowego
  • Aktywne monitorowanie zmian w prawie podatkowymi ustawie o rachunkowości
  • Współpraca z pozostałymi działami w firmie

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w zakresie finansów lub ekonomii
  • Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość przepisów ustawy o rachunkowości i przepisów podatkowych oraz umiejętność praktycznego ich zastosowania
  • Dobra znajomość Pakietu MS Office w szczególności Exel
  • Dokładność, precyzja i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Umiejętność współpracy oraz dobra organizacja pracy swojej i zespołu

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie dopasowane do posiadanych kwalifikacji, doświadczenia i wiedzy
  • Pracę w zgranym i zaangażowanym zespole
  • Możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej Lux-Med współfinansowanej przez pracodawcę
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia PZU
  • Naukę języka angielskiego w siedzibie firmy

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami, prosimy o przesłanie swojego CV na adres mailowy [email protected].

W korespondencji prosimy o zamieszczenie odrębnych zgód w dokumentach aplikacyjnych:

  • Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.
  • Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na okres przyszłych rekrutacji nie dłużej jednak niż przez okres jednego roku.
  • Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku – zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.
  • Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku – zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych nie dłużej jednak niż przez okres pięciu lat.