SPECJALISTA DS. ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH, miejsce pracy Sosnowiec

Zakres obowiązków:

  • Analiza ogłoszonych postępowań przetargowych pod kątem zgodności usługi oraz zakresu z działalnością firmy
  • Analiza oraz weryfikacja dokumentacji przetargowej w świetle obowiązujących przepisów w szczególności ustawy Pzp
  • Sporządzanie dokumentacji przetargowej i nadzór nad jej poprawnością, składanie ofert
  • Udział w prowadzonych aukcjach elektronicznych
  • Prowadzenie niezbędnych analiz, badań rynku, aktywności konkurencji
  • Przygotowanie raportów, zestawień
  • Odpowiedzialność za archiwizowanie dokumentacji
  • Efektywna współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:

  • Praktyczna i teoretyczna znajomość prawa zamówień publicznych i innych aktów prawnych wymaganych do poprawnego przygotowania ofert przetargowych
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów
  • Skrupulatność i dokładność, umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop
  • Benefity pozapłacowe w tym opiekę medyczną
  • Szkolenia z zakresu szeroko rozumianej sprzedaży
  • Rozwój w strukturach firmy

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami, prosimy o przesłanie swojego CV na adres mailowy [email protected].

W korespondencji prosimy o zamieszczenie odrębnych zgód w dokumentach aplikacyjnych:

  • Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.
  • Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na okres przyszłych rekrutacji nie dłużej jednak niż przez okres jednego roku.
  • Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku – zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.
  • Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku – zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych nie dłużej jednak niż przez okres pięciu lat.