Odśnieżanie dróg i chodników

odśnieżanie dróg
 

Oferujemy szybkie, terminowe i niedrogie usługi odśnieżania dróg, chodników i dachów. Zapraszamy do kontaktu zarówno osoby prywatne, którym zależy na usunięciu białego puchu z podjazdów i ogródków, jak i firmy oraz zarządców nieruchomości. Odśnieżamy, usuwamy zlodowacenia, likwidujemy sople wystające z dachów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych pracowników wiemy, na co zwrócić uwagę podczas wykonywania prac, aby zabezpieczyć teren przed ewentualnymi zagrożeniami pozostawianymi przez naturę.

Odśnieżanie dróg, parkingów, chodników, podjazdów

Oferujemy odśnieżanie maszynowe oraz ręczne:

  • chodników (w tym skuwanie lodu z chodników)
  • parkingów
  • placów wewnętrznych
  • podjazdów
  • dróg wewnętrznych i publicznych
  • ogrodów
  • dojść i dojazdów do budynków

Odśnieżanie dachów

Poza odśnieżaniem terenu oferujemy również odśnieżanie dachów: usuwanie śniegu i lodu z dachów oraz zadaszeń. Usuniemy zlodowaciałe skorupy śnieżne z nawet najtrudniejszych dachów, niezależnie od stopnia ich nachylenia oraz umiejscowienia i wysokości.

Odśnieżanie terenu i usuwanie śniegu z dachu – cennik

Ceny ustalane są indywidualnie, w zależności od rozległości prac, które należy wykonać, aby usunąć śnieg i pochodne z dachów i z nawierzchni. Prosimy skontaktować się z nami w celu ustalenia szczegółów.

Nasze doświadczenie

Nasza firma to nie tylko profesjonalizm i duże doświadczenie. Możemy pochwalić się terminowością oraz tym, że jako jedni z nielicznych natychmiast reagujemy pozytywnie na zgłoszenie, co jest szczególnie ważne, gdy chodzi o odśnieżanie dróg okalających nieruchomości i dróg publicznych, jak i o odśnieżanie chodników. Nasi pracownicy są bardzo solidni, dokładnie oczyszczają teren z pokrywy śnieżnej i z uwagą zabezpieczają miejsca szczególnie newralgiczne dla bezpieczeństwa ruchu samochodowego lub pieszego. Przez lata naszej działalności zaufały nam szpitale, szkoły, galerie handlowe, a także właściciele powierzchni przemysłowych. Mamy doświadczenie w oferowaniu takich usług jak odśnieżanie chodników w alejkach pasażowych i wokół biurowców.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług

Korzystamy z nowoczesnego, stale serwisowanego sprzętu, który pozwala nam na to, aby praca była wykonywana sprawnie, szybko i bez zakłóceń. Nasza ekipa posiada przeszkolenie z pracy w zabezpieczaniu elementów niebezpiecznych, takich jak wystające sople. Po zakończonej pracy, jeśli jest taka potrzeba, pozbywamy się śniegu z terenu, na którym pracowaliśmy i zabezpieczamy nawierzchnię przed ponownym zaśnieżeniem lub zlodowaceniem (sypianie piasku, soli).