30-lecie Zakładów Usługowych „EZT”

Szanowni Państwo!

Rok 2020 to bardzo szczególny dla nas okres. Jest to czas, kiedy z dumą możemy pochwalić się 30-letnią już obecnością na rynku. Przez trzy ostatnie dekady realizowaliśmy bardzo zróżnicowane projekty, niejednokrotnie zaspokajając indywidualne potrzeby szerokiej rzeszy Klientów. Ciągły rozwój oraz doświadczenie, które zdobyliśmy na przestrzeni tych lat sprawia, że jesteśmy w stanie realizować najbardziej złożone zadania. Jako Prezes Zakładów Usługowych „EZT”, pragnę dziś serdecznie podziękować wszystkim tym, z którymi w ciągu ostatnich 30 lat miałem okazję współpracować – przede wszystkim Klientom, Pracownikom oraz każdemu, kto swoją osobą przyczynił się do tego, że dziś możemy obchodzić tak piękny jubileusz.

Okoliczności zewnętrzne, z którymi wszyscy się dziś mierzymy, nie pozwalają nam jednak świętować naszej rocznicy tak hucznie, jak byśmy sobie tego życzyli. Przez ostatnie tygodnie przygotowywaliśmy się do zorganizowania uroczystej Gali Jubileuszowej, na którą pragnęliśmy zaprosić wszystkich naszych kontrahentów. Dziś już wiemy, że wspólne świętowanie z Państwem, na które tak bardzo liczyliśmy, niestety nie może się odbyć. Wszechogarniająca nas pandemia spowodowała, że wszystko to, co w związku z Galą przygotowywaliśmy dla Gości, musiało zostać odwołane.

Chcąc jednak wyraźnie podkreślić 30-lecie naszej działalności i dodatkowo wpisując się w nurt prowadzenia działalności zgodnie z zasadą społecznej odpowiedzialności biznesu, podjęliśmy decyzję o efektywnym wykorzystaniu, zaplanowanego na realizację Gali budżetu. Dlatego w najbliższych tygodniach, z nieukrywaną przyjemnością, będziemy w tych trudnych czasach wspierali szereg instytucji, które naprawdę takiego wsparcia potrzebują. Mamy tu na myśli m.in. szpitale czy hospicja. Na ich rzecz będziemy zarówno przekazywali środki pieniężne – jakże konieczne chociażby na zakup niezbędnego sprzętu – jak i bezpłatnie realizowali usługi dezynfekcji, które znacząco pomagają w walce z koronawirusem.

Część zaplanowanego budżetu zostanie również zagospodarowana na możliwie najszerszą ochronę miejsc pracy w naszej firmie. Głęboko wierzymy, że sytuacja zewnętrzna w perspektywie czasu się unormuje, a my, z jednym z naszych najważniejszych filarów firmowych – Pracownikami – będziemy dalej tworzyć przedsiębiorstwo o ugruntowanej pozycji na rynku.

Jeszcze raz serdecznie dziękując wszystkim za ten wyjątkowy okres ostatnich 30-lat, zachęcam do bieżącego śledzenia naszej strony internetowej oraz profili w mediach społecznościowych, gdzie będziemy przekazywali szczegółowe informacje dotyczące podejmowanych prospołecznych działań.

Z poważaniem
Wojciech Haliniak
Prezes Zarządu