KONTAKT

Zakłady Usługowe „EZT” S.A. – CENTRALA ul. Modrzewiowa 7 41-219 Sosnowiec


+48 32 291 75 86
+48 32 290 65 56-57

ezt@ezt.pl
+48 32 291 75 86 wew. 273

SEKRETARIAT

+48 32 291 75 86 wew. 231, 273 sekretariat@ezt.pl

KSIĘGOWOŚĆ

+48 32 291 75 86, wew. 266, 222

DZIAŁ KADR I PŁAC

+48 32 291 75 86 wew. 244, 251

DZIAŁ HR

+48 609 127 127 wew. 262 rekrutacja@ezt.pl

SPECJALISTA DS. BHP

Dariusz Paryga +48 32 291 75 86 wew. 248 dariusz.paryga@ezt.pl

KASA

czynna pn.-pt. w godz. 12-15, w dni wypłat od 7-15 +48 32 291 75 86 wew. 266

DZIAŁ HANDLOWY

+48 32 291 75 86 wew. 213, 241, 270

handlowy@ezt.pl

Sylwia MAZIARZ

+48 693 334 080

sylwia.maziarz@ezt.pl

Aneta LAZAROWICZ

+48 607 912 016

aneta.lazarowicz@ezt.pl

Katarzyna KOPER-CZERNIAWSKA

+48 695 730 327

 katarzyna.koper-czerniawska@ezt.pl

Krzysztof KOPER

+48 603 503 512

krzysztof.koper@ezt.pl

Ilona SITKOWSKA

+48 601 817 358

 ilona.sitkowska@ezt.pl

Małgorzata RUBASZEWSKA (REGION: WROCŁAW)

+48 785 006 059

malgorzata.rubaszewska@ezt.pl

Sebastian PIECHOCKI (REGION: WARSZAWA)

+48 782 705 826

 sebastian.piechocki@ezt.pl

Aneta NOWAK

+48 782 705 561

aneta.nowak@ezt.pl

Dominik JAWORSKI

+48 723 700 888

dominik.jaworski@ezt.pl

Oddziały

Kierownik Obiektów – Zbigniew Wyrzykowski

+48 693 365 327

zbigniew.wyrzykowski@ezt.pl

Kielce

kielce@ezt.pl

Kierownik Regionalny – Agnieszka Sadowska

+48 665 351 596

agnieszka.sadowska@ezt.pl

Kraków

ul. Mazowiecka 21/615, 30-019 Kraków

+48 665 351 596
krakow@ezt.pl
+48 12 412 24 33

Kierownik Regionalny – Radosław Barski

+48 782 705 819

radoslaw.barski@ezt.pl

Warszawa

warszawa@ezt.pl

Kierownik Regionalny – Józefina Król

+48 691 302 591

jozefina.krol@ezt.pl

Wrocław

ul. Stanisławowska 47, pok. 6A 54-611 Wrocław

+ 48 71 735 88 05
wroclaw@ezt.pl
+ 48 71 735 88 05

Kierownik Regionalny – Dawid Hary

+48 695 405 236

dawid.hary@ezt.pl

Rybnik

ul. Brzezińska 8a 44-203 Rybnik

+ 48 32 421 07 64
rybnik@ezt.pl
+ 48 32 421 07 64

Gliwice

Biurowiec Kopernik ul. Toszecka 101 / 005 44-100 Gliwice

gliwice@ezt.pl

Malarnia

Tomasz Witkowski

+ 48 691 302 617

tomasz.witkowski@ezt.pl

Zakłady Usługowe EZT S.A.

Zakład Praszka

Malarnia

ul. Kaliska 72 46-320 Praszka