Ochrona osób i mienia

Od 2000 roku zapewniamy ochronę osób i mienia na najwyższym poziomie. Od lat współpracujemy z najbardziej wymagającymi Klientami. Chronimy obiekty bez względu na ich lokalizację, charakter czy powierzchnię.

Przygotowane procedury ochrony zawsze dostosowujemy do specyfiki obiektu oraz potencjalnych zagrożeń. Opracowany model ochrony ma na celu dostosowanie zakresu ochrony fizycznej obiektu do potrzeb i wymagań Klienta, aby uzyskać efektywną ochronę w stosunku do ponoszonych kosztów usługi.

Nasi pracownicy ochrony są starannie selekcjonowani pod kątem doświadczenia oraz predyspozycji psychicznych i fizycznych, dzięki czemu potrafią działać w sytuacjach o wysokim poziomie stresu i napięcia.

  • Solidną i skuteczną ochronę osób oraz powierzonego mienia;
  • Umundurowanie;
  • Łączność bezprzewodową;
  • Wzorową organizację wykonywanych usług;
  • Stały nadzór wykonywanych usług;
  • Rzetelne rozliczenie i fakturowanie.
 ochrona osób i mienia

Gwarantujemy najwyższy poziom bezpieczeństwa, elastyczność, dyskrecję oraz lojalność wobec osób chronionych. Jesteśmy do dyspozycji 24h / dobę.

Na mocy posiadanej koncesji na bezpośrednią ochronę fizyczną oraz zabezpieczenia technicznego o nr L-0072/00 wydaną przez MSWiA,świadczymy usługi ochrony osób i mienia.  Zapewniamy bezpieczeństwo różnego rodzaju obiektów, m.in. kompleksów biurowych, handlowych, placów budowy, lokali prywatnych i użytkowych.

Ponadto świadczymy usługi zakresie SUFO – Specjalistycznych Uzbrojonych Formacji Ochronnych. Posiadamy certyfikat akredytowany przez Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego: Świadectwo Bezpieczeństwa Przemysłowego do klauzuli „POUFNE”, dający rękojmię zachowania bezpieczeństwa informacji w ramach prowadzonych procesów biznesowych. Prowadzimy również kancelarię dokumentów niejawnych.