Sprzątanie lokali usługowych

sprzątanie lokali usługowych

Lokal usługowy stanowi wizytówkę danego przedsiębiorstwa. Jeśli takie miejsce jest czyste, eleganckie, zadbane i schludne, przyciągnie więcej potencjalnych klientów i bezpośrednio zwiększy sprzedaż. Warto zlecić proces, jakim jest sprzątanie lokali usługowych zewnętrznej firmie, która zna się na swoim fachu i używa profesjonalnego sprzętu.

Sprzątanie lokali usługowych Sosnowiec

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy, która oferuje sprzątanie lokali usługowych w kilku miastach w Polsce. Jesteśmy nie tylko na Śląsku, ale także w Małopolsce na Dolnym Śląsku czy w województwie mazowieckim.

Nasza oferta obejmuje kompleksowe sprzątanie lokali usługowych przy użyciu profesjonalnego sprzętu. Chemia sprawdzonych producentów zagwarantuje najwyższą jakość oferowanych usług. Używając specjalistycznych środków czystości, doradzimy, jak pielęgnować elementy wystroju (podłogi, ściany, drzwi, schody, elewacje). Jesteśmy terminowi, kompleksowi i zawsze na czas.

Wycena naszych usług jest dokonywana na podstawie rozmowy, podczas której ustalane jest, jaki typ prac ma zostać wykonany i jak często ma się to dziać. Pod uwagę jest również brany typ lokalu, jego przeznaczenie i powierzchnia. Aby dowiedzieć się więcej o szczegółach współpracy, zachęcamy do kontaktu. Nasz personel zajmujący się obsługą klienta chętnie posłuży pomocą.

Zapewniamy codzienną usługę sprzątania w trakcie trwania pracy, ale również po zamknięciu i wyjściu klientów. Rozumiemy specyfikację działania różnych biznesów i wiemy, że sprzątanie nie powinno przeszkadzać klientom w zakupach oraz personelowi w wykonywaniu pracy. Jesteśmy dostępni w kilku miastach w Polsce takich jak: Katowice, Kraków, Wrocław, Poznań, Warszawa

Rozwiązanie, jakim jest wynajęcie firmy sprzątającej, ma kilka zalet. Największym plusem jest to, że opłata abonamentowa jest niższa, niż koszty utrzymania pracownika sprzątającego na etacie. Dodatkowo nieobecność takiej osoby może poważnie zaburzyć działanie obiektu, ponieważ w brudnym środowisku nie da się pracować. Przy outsourcingu nie ma o tym mowy, gdyż pracownicy firmy sprzątającej są wciąż dostępni – jeśli któryś z nich zachoruje lub z innych przyczyn nie zjawi się w pracy, zawsze znajdzie się ktoś, kto go zastąpi.

Efektywne zarządzanie firmą obejmuje pozyskiwanie nowych klientów, rekrutację pracowników, prowadzenie kampanii marketingowych oraz zapewnianie odpowiednich usług. Z tego powodu warto powierzyć część pobocznych prac firmie zewnętrznej. Przykładem takich czynności może być zlecenie sprzątania lokali usługowych przedsiębiorstwa, co pozwoli zarządowi i pracownikom skupić się na tym, co jest naprawdę ważne.