Aktualności

EZT Sponsorem charytatywnego Koncertu Poetyckiego

W dn. 21 i 22 grudnia 2019r. miał miejsce kolejny, czternasty już Koncert Poetycki, organizowany przez Stowarzyszenie Świętego Filipa Nereusza. Niezmiernie cieszymy się, że Zakłady Usługowe „EZT” S.A., po raz kolejny miały okazję zostać Sponsorem tego charytatywnego wydarzenia.


Ponad 40. utalentowanych muzyków na jednej scenie Miejskiego Centrum Kultury im. H. Bisty w Rudzie Śląskiej; piosenki polskich wykonawców (m.in. Marka Grechuty, Grzegorza Turnaua, Zbigniew Wodeckiego, Andrzeja Zauchy, Edyty Bartosiewicz) w nowej aranżacji oraz wyjątkowa scenografia, która tworzyła niesamowicie magiczny klimat. To wszystko czekało na słuchaczy, którzy mijającą sobotę lub niedzielę, zdecydowali się spędzić przy akompaniamencie zachwycającej muzyki.


Piękne aranżacje i cudowne wokale to tylko jedna kwestia, którą warto podkreślić. Należy zwrócić uwagę, że Koncert Poetycki to wydarzenie, które miało wymiar charytatywny. Ideą była pomoc dzieciom, które znajdują się w szczególnie trudnej sytuacji, ze względu na niepełnosprawność, uzależnienie, czy bezradność swoich rodziców.


EZT jako Zakład Pracy Chronionej, mający na co dzień styczność z osobami niepełnosprawnymi, tym bardziej chętnie wspiera podobne inicjatywy. Dziękujemy zatem organizatorom za cudowne emocje jakich doświadczyliśmy podczas koncertu oraz możliwość pomocy dzieciom, które naprawdę tego potrzebują.