Firma ochroniarska Katowice

ochrona Katowice

 

Szukasz firmy, która świadczy kompleksowe usługi ochroniarskie? Chcesz zapewnić bezpieczeństwu sobie, swoim bliskim lub posiadanemu mieniu? Nasza firma zadba o Wasze bezpieczeństwo, wykorzystując w tym celu posiadane kwalifikacje, wysokiej jakości sprzęt, a także doświadczenie.

EZT – firma, która zadba o Twoje bezpieczeństwo

Nasza firma ochroniarska z Katowic dba o bezpieczeństwo swoich klientów i ich mienia już od wielu lat. W tym czasie stale zdobywa nowe umiejętności, wykorzystując w swej pracy nowatorskie techniki i specjalistyczny sprzęt.

Firma EZT świadczy usługi z zakresu ochrony osób i mienia, a także zakładania systemów alarmowych i monitorujących. Atutem firmy jest możliwość dopasowania jej pracy do specyfiki wybranego obiektu, a także realizowanych w nim zadań. Dzięki temu nasi klienci mają zawsze dostęp do profesjonalnej i efektywnej ochrony przy minimalnych kosztach.

Atutem naszej firmy są też jej pracownicy. Do naszego grona należą wyłącznie starannie wyselekcjonowane osoby, które spełniają wszelkie wymogi dotyczące m.in. sprawności fizycznej. Co więcej, są to osoby zachowujące spokój nawet w najbardziej stresujących niebezpiecznych sytuacjach. Nasi pracownicy to:

 • gwarancja skutecznej ochrony osób i mienia,
 • profesjonalny zespół posiadający własne mundury i system komunikacji,
 • wzorowa organizacja i kultura pracy.

Firma EZT – dlaczego warto nam zaufać?

Realizujemy kompleksowe usługi ochroniarskie w Katowicach i nie tylko. Nasza agencja ochrony:

 • świadczy ochronę fizyczną, korzystając ze wsparcia patroli pieszych,
 • projektuje i montuje systemy alarmowe i ostrzegawcze,
 • łączy ze sobą usługi ochrony fizycznej i zdalnej.

Naszą zaletą jest również rzetelne rozliczenie i fakturowanie usług. EZT to firma ochroniarska z Katowic, która działa w sposób przejrzysty i uczciwy. Nasze usługi wykonujemy rzetelnie, wykorzystując do tego celu doskonałej jakości sprzęt. Co więcej, przeprowadzamy stały nadzór nad wykonywanymi usługami, dzięki czemu możemy jeszcze lepiej dostosowywać nasze usługi do Państwa potrzeb.

Co możemy dla Państwa zrobić?

Świadczona przez nas ochrona w Katowicach obejmuje szeroki zakres usług. Naszą specjalnością – oprócz ochrony fizycznej – jest również profesjonalny montaż systemów alarmowych. Składają się one z:

 • kabli transmisyjnych, które są wykorzystywane do transmitowania sygnału pomiędzy czujnikami i efektorami systemu,
 • czujników alarmowych, dzięki którym systemy alarmowe Katowice wykryją każde potencjalne zagrożenie,
 • zaawansowanych algorytmów, które monitorują w czasie rzeczywistym wszystkie zmiany, jakie mają miejsce w polu obserwacji,
 • nośników danych, które są wykorzystywane m.in. do archiwizacji zapisanych informacji,
 • sterowników, które służą do kontrolowania i zarządzania pracą kamer, czujników, oświetlenia alarmowego itd.

Projektując i montując systemy alarmowe, nasza agencja ochrony Warszawa wykorzystuje również system SSWiN. Jego zadaniem jest kompleksowa integracja wszystkich elementów, jakie wchodzą w skład systemu monitorująco-alarmowego. Stale go udoskonalamy, dzięki czemu poziom naszych usług wciąż wzrasta.

Reasumując, z nami zawsze poczujesz się bezpieczniej. Skutecznie ochronimy Ciebie, Twoich bliskich, a także mienie, które posiadasz.