Firma sprzątająca Kraków

sprzątanie Kraków

 

Poszukujesz profesjonalnej firmy, która zadba o porządek w Twoim biurze lub lokalu usługowym? Jeśli tak, to już ją znalazłeś! Oferujemy usługi sprzątania w Krakowie i okolicach. W związku z tym, że zakres świadczonych przez nas prac jest bardzo szeroki, zapraszamy Cię do zapoznania z naszą ofertą.

Usługi sprzątające Kraków – co możemy dla Ciebie zrobić?

Nasz serwis sprzątający zajmuje się utrzymaniem w czystości zarówno konkretnych pomieszczeń, jak i ich terenów zewnętrznych. Na specjalne życzenie klienta możemy realizować usługi polegające na kompleksowym uporządkowaniu okolic posesji.

Nasze usługi sprzątające w Krakowie polegają przede wszystkim na:

  • sprzątaniu biur,
  • sprzątaniu lokali usługowych o dowolnym profilu,
  • utrzymaniu w czystości obiektów handlowych niezależnie od ich powierzchni,
  • sprzątaniu magazynów, hal produkcyjnych, centrów logistycznych,
  • sprzątaniu obiektów użyteczności publicznej.

Nasze usługi wykonujemy rzetelnie, świadcząc je zgodnie z zapisami umowy i przyjętym przez klienta harmonogramem. Nasza firma sprzątająca w Krakowie zatrudnia doświadczony personel, który ma olbrzymią wiedzę z zakresu skutecznego czyszczenia różnych powierzchni. Zakres prac zawsze omawiamy z Klientem, uwzględniając w nim jego oczekiwania i specyfikację obiektu. Używamy dopasowanego sprzętu do wykonywanej usługi, nowoczesnej technologii oraz profesjonalnych środków czystości własnej marki EZT Clean Line.

Serwis sprzątający Kraków – dlaczego warto nam zaufać?

Nasza firma sprzątająca posiada nie tylko doświadczenie i kwalifikacje, ale też potrafi dostosować zakres świadczonych usług do rodzaju określonej lokalizacji i obiektu.

  1. Sprzątanie biur. Zajmujemy się czyszczeniem dywanów, posadzek, mebli i wyposażenia biurowego. Dbamy o to, by powierzone przez nas mienie jak najdłużej zachowało swoje pierwotne piękno. Nie zapominamy również o sprzęcie biurowym. Nasze usługi realizujemy w taki sposób, aby zapewnić mu maksimum bezpieczeństwa.
  2. Sprzątanie obiektów handlowych. Nasz serwis sprzątający może zadbać również o czystość sklepów, marketów i wielu innych obiektów handlowych. Z łatwością usuwamy zanieczyszczenia z trudno dostępnych miejsc, a swoje obowiązki wykonujemy z dbałością o komfort klienta, a także jego pracowników i klientów.
  3. Sprzątanie lokali usługowych. Specjalizujemy się również w sprzątaniu lokali usługowych o dowolnym przeznaczeniu i specjalizacji. Nasza firma pomoże utrzymać czystość w pomieszczeniach, przez które każdego dnia przewijają się dziesiątki i setki klientów. Usługi, które realizujemy, są dopasowane do rodzaju prowadzonej działalności, a także do specyfiki wybranego lokalu.
  4. Sprzątanie hal produkcyjnych i magazynów. Wiemy, jak bardzo ważne jest dla naszych klientów utrzymanie w czystości hal produkcyjnych i magazynowych. Realizując nasze usługi, dbamy o to, by nie miały one wpływu na ciąg procesów produkcyjnych i logistycznych. Oferujemy kompleksowe sprzątanie hal w Krakowie i okolicach.
  5. Sprzątanie budynków użyteczności publicznej. Nasza firma oferuje również sprzątanie urzędów, przychodni, poczekalni, centrów przesiadkowych i wielu innych miejsc, z których codziennie korzystają nawet setki i tysiące osób. Co ważne, zakres naszych usług dostosowujemy do oczekiwań klienta i do obowiązujących przepisów sanitarnych.

Reasumując, oferujemy kompleksowe sprzątanie biur w Krakowie, a także wielu innych obiektów leżących na terenie tego wyjątkowego miasta. W celu ustalenia szczegółów współpracy zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi.