Firma sprzątająca Poznań

sprzątanie Poznań

 

Utrzymanie czystości w dużych obiektach to duże i niełatwe przedsięwzięcie. Wie o tym każde przedsiębiorstwo, które musi zmierzyć się z tym zadaniem. Różnorodność działań, jakie należy podjąć oraz niezbędne do tego wiedza, zespół pracowników i zaawansowany sprzęt sprawiają, że warto to zlecić profesjonalistom.

W odpowiedzi na duże zapotrzebowanie na usługi związane z utrzymaniem czystości w budynkach wielkopowierzchniowych powstała nasza firma sprzątająca z Poznania, której siedziba główna mieści się w Sosnowcu. Mamy wszelkie kwalifikacje i zasoby, które pozwalają sprostać wszystkim oczekiwaniom naszych klientów. Nasz serwis sprzątający to grono ekspertów w swojej dziedzinie.

Wybierając naszą firmę, otrzymujesz gwarancję najwyższej jakości. Wieloletnie doświadczenie sprawiło, że wypracowaliśmy sprawdzony system pracy. Zapoznaj się z naszą pełną ofertą. Wspólnie znajdziemy rozwiązanie dla Twojej firmy. Wykonujemy nie tylko sprzątanie w Poznaniu, działamy również w innych polskich miastach. Nasi klienci są zawsze usatysfakcjonowani naszą skutecznością, co potwierdzają otrzymane referencje.

Poznaj nasze usługi sprzątające Poznań

Przygotowaliśmy dla Państwa elastyczną ofertę. W zależności od potrzeb możesz wynająć nas jednorazowo lub zdecydować się na stała usługę. Współpracujemy z przedsiębiorcami i zarządcami nieruchomości, którzy chcą zapewnić obiektom stałą czystość i dobry wizerunek. Odpowiednie środki czyszczące, narzędzia i roboty czyszczące pozwalają nam nie tylko na sprzątanie biur w Poznaniu, z czym zazwyczaj kojarzone są firmy sprzątające, ale także wiele innych obiektów. Są nimi:

 • biura, siedziby firm
 • hale magazynowe
 • hale produkcyjne
 • galerie handlowe
 • sklepy
 • lokale usługowe
 • tereny zewnętrzne
 • obiekty użyteczności publicznej (szkoły, urzędy, hale widowiskowe)

Realizowaliśmy zlecenia we wszystkich wymienionych obiektach, więc doskonale znamy ich specyfikę. Jesteśmy w stanie dopasować się do Państwa systemu pracy, aby nie zakłócać Waszej działalności. Nasz serwis sprzątający to solidni fachowcy. Doskonale radzą sobie ze wszystkimi powierzonymi zadaniami. W ramach usług świadczymy między innymi:

 • odkurzanie (podłogi, meble, dywany, wykładziny itp.)
 • mycie (posadzki, lampy, okna, drzwi itp.)
 • utrzymanie czystości w pomieszczeniach sanitarnych, kuchniach
 • opróżnianie koszy ze śmieci

Czym kierujemy się podczas sprzątania?

Stawiamy bardzo duży nacisk na jakość świadczonych usług. Nasi pracownicy odbywają regularne szkolenia, dzięki czemu stale podnoszą kompetencje. Korzystamy z środków czystości własnej marki EZT Clean Line oraz narzędzi od sprawdzonych producentów. Wybieramy takie produkty, które są bezpieczne dla środowiska, a zarazem niezwykle skuteczne. Pracujemy zgodnie z normami: ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, IATF 16949:2016 oraz PN-N 18001:2004. Otrzymaliśmy certyfikat „Gwarant czystości i higieny”, który nadał ÜV Rheinland Polska wraz z Polską Izbą Gospodarczą Czystości. Nasza firma sprzątająca przestrzega zasad, które przyczyniają się do dbania o ekologię. Nie oszczędzamy na jakości i bezpieczeństwie.

Zamów sprzątanie Poznań!

Zakłady Usługowe “EZT” S.A. oferują kompleksowe usługi związane z utrzymaniem czystości. Jako firma sprzątająca w Poznaniu zapraszamy Państwa do kontaktu z naszym Działem Obsługi Klienta. Porozmawiajmy o Waszych oczekiwaniach, a na pewno znajdziemy rozwiązanie!