Aktualności

Garda Sp z o.o. z Gazelą biznesu

Kilkanaście tygodni temu informowaliśmy o przyznaniu Gazeli Biznesu za rok 2018 Zakładom Usługowym „EZT” S.A – teraz mamy kolejne dobre wiadomości. Wśród laureatów tej prestiżowej nagrody znalazła się druga nasza spółka – Agencja Ochrony Osób i Mienia GARDA Sp. z o.o.

Wręczenie nagrody nastąpiło na uroczystej gali w Warszawie, która odbyła się 11 marca. Naszą firmę reprezentował Wiceprezes Witold Rosa.

Oznacza to, że GARDA Sp. z o.o. dołączyła do Zakładów Usługowych „EZT” S.A. Tym samym firma znalazła się w gronie najdynamiczniej rozwijających się firm sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Wiceprezes Witold Rosa

Witold Rosa

– bardzo cieszymy się z przyznanego tytułu Gazela Biznesu dla spółki GARDA. Osobiście było mi niezmiernie miło reprezentować naszą firmę w gronie około 200 przedsiębiorstw z całej Polski. Ta prestiżowa nagroda jest motywacją do dalszej pracy – podkreślił Wiceprezes.

Niezwykle cenna wartość rankingu to brak możliwości wpłynięcia samodzielnie na jego końcowy wynik. W zestawieniu brane są pod uwagę tylko oficjalnie publikowane dane finansowe.

Przypominamy, że o tytuł Gazeli Biznesu 2018 może ubiegać się firma, która spełnia wszystkie poniższe kryteria:

  • Rozpoczęła działalność przed rokiem 2015 i prowadzi ją nieprzerwanie do dziś;
  • W roku bazowym 2015 przychody ze sprzedaży mieściły się w przedziale pomiędzy 3 a 200 mln złotych;
  • W latach 2015-2017 z roku na rok odnotowywała wzrost przychodów ze sprzedaży;
  • W latach 2015-2017 ani razu nie odnotowała straty.