Aktualności

IX Piknik Integracyjny Osób Niepełnosprawnych

W pięknych przestrzeniach dąbrowskiego Parku Zielona, wolnych od barier architektonicznych z rozwiniętą i zadbaną infrastrukturą 6 czerwca odbył się IX Piknik Integracyjny Osób Niepełnosprawnych. Znaleźli się tam również przedstawiciele Zakładów Usługowych „EZT” S.A.

Wydarzenie adresowane zostało do uczestników warsztatów terapii zajęciowej, członków stowarzyszeń i fundacji, organizacji działających na rzecz osób z niepełnosprawnościami i wszystkich zainteresowanych mieszkańców województwa śląskiego.

Na parkowej scenie pojawiły się zespoły z całego województwa. Poprzez występy teatralne, muzyczne, wokalne niepełnosprawni artyści zaprezentują wszystkie swoje talenty. Podczas pikniku uczestnicy mogli skorzystać z różnego rodzaju form aktywnego wypoczynku, połączonego z rehabilitacją.

Na tym nie koniec! Na pikniku można było również znaleźć pracę! Tak, to nie żart. Trzeba było się jednie udać na stoisko Zakładów Usługowych „EZT” S.A. Znajdował się tam mobilny punkt rekrutacyjny z ofertami pracy. Nasi rekruterzy odpowiadali na pytania kandydatów i zachęcali do przesyłania swoich aplikacji. W ten sposób można było połączyć przyjemne z pożytecznym.