Nasze usługi w walce z koronawirusem

Dezynfekcja biur, hal i innych obiektów

Istnieje wiele metod dezynfekcji, którym można poddać skażone przedmioty oraz powierzchnie. Należy jednak pamiętać, że metoda jest skuteczna tylko i wyłącznie przy zastosowaniu odpowiednich środków chemicznych. Wykorzystujemy profesjonalny specjalistyczny sprzęt oraz sprawdzoną chemię. Oferowana przez nas dezynfekcja w celu prewencji przed rozprzestrzenianiem się wirusów oraz bakterii, dotyczy m.in. biur, obiektów przemysłowych, hal, magazynów, obiektów użyteczności publicznej, środków komunikacji miejskiej, placówek medycznych, kin, restauracji, sanitariatów, łaźni, itp.

Dezynfekcja powoduje, że po jej przeprowadzeniu możemy bezpiecznie korzystać z pomieszczeń, które zostały poddane temu procesowi. Sprawdzonych rodzajów dezynfekcji pomieszczeń jest kilka. Wybór właściwego dokonywany jest każdorazowo w oparciu o ocenę konkretnego przypadku, dobierając właściwą technologię do indywidualnych potrzeb Klienta jak i do miejsca, w którym przeprowadzona ma być dezynfekcja.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży i bogatemu zapleczu technicznemu, którym dysponujemy, możemy zaproponować optymalny sposób dezynfekcji stosownie do miejsca, potrzeb i indywidualnych oczekiwań. Dezynfekcja biur, dezynfekcja hal i innych pomieszczeń oraz budynków użyteczności publicznej to nasza specjalność, dlatego można na nas polegać przy realizacji każdego zadania związanego z dezynfekcją obiektów.

Przeprowadzanie procedury dezynfekcji pomieszczeń, jest szczególnie teraz, w okresie szczególnej zachorowalności na COVID-19, grypę i inne często spotykane choroby wirusowe. Skuteczna dezynfekcja sprzyja ograniczeniu transmisji wirusów oraz innych drobnoustrojów chorobotwórczych. Tym samym w efekcie przedsiębiorcy ograniczają ryzyko masowych zwolnień lekarskich, kwarantanny, postojów i innych utrudnień, narażających firmy na poważne straty finansowe. Dezynfekcja biur, obiektów przemysłowych, hal i magazynów, wszelkich obiektów użyteczności publicznej, środków komunikacji miejskiej, placówek medycznych, kin, restauracji, obiektów sportowych i innych, to zatem rozsądna inwestycja w ciągłość pracy firmy.

Oferujemy m.in.:

  • metodę opryskową – polega na rozpyleniu za pomocą spryskiwacza środka chemicznego bezpośrednio na powierzchnię (podłogi, ściany, sufity). Metoda ta przynosi bardzo szybkie efekty;
  • zamgławianie – to wytwarzanie mgły za pomocą specjalnego urządzenia. Technika ta jest bardzo skuteczna, gdyż dociera do trudno dostępnych miejsc. Preparaty stosowane przy tej metodzie działają bakteriobójczo, drożdżobójczo, wirusobójczo i sporobójczo.

Stosujemy środki dezynfekujące na bazie alkoholu oraz środki oparte na chlorkach i aminach. Jeśli interesują Cię takie usługi jak dezynfekcja biur, obiektów użyteczności publicznej, środków komunikacji miejskiej czy też dezynfekcja hal, magazynów, obiektów przemysłowych – skontaktuj się z nami i podejmij współpracę. Zawsze możesz liczyć na fachowe doradztwo i profesjonalną, kompleksową obsługę.

 

KONTAKT – szczegóły odnośnie usługi:
Michał Paździor
tel.: +48 663 328 316
e-mail: [email protected]

 

 

SYSTEM POMIARU TEMPERATURY CIAŁA

Podstawową obroną przed pandemią stała się wczesna identyfikacja oraz izolacja potencjalnych nosicieli SARS-CoV-2. Jednym z najlepszych rozwiązań jest mierzenie temperatury u wszystkich osób wchodzących na teren dozorowany. W przypadku gorączki, ochrona może od razu izolować osobę będącą potencjalnym nosicielem. W oparciu o technologię termowizyjną możemy zaproponować Państwu system pomiaru temperatury ciała.

Zestaw pracujący w oparciu o bispektralną kamerę termowizyjną, może dokonać szybkiego i dokładnego odczytu temperatury wielu osób jednocześnie. Każda osoba przechodząca w polu widoczności kamery, o podwyższonej temperaturze ciała (przekraczającej 37,3 stopnia Celsjusza), zostaje wychwycona, o czym system natychmiast informuje operatora.

Kamera będąca częścią systemu, posiada wysokiej klasy wydajny przetwornik CMOS, który generuje obraz FULL HD w paśmie widzialnym. Zastosowanie wzornika kalibrującego, który jest odpowiedzialny za emitowanie stałej zadanej temperatury, umożliwia pomiar z dokładnością do 0,3 stopnia Celsjusza. Kalibracja jest dokonywana w czasie rzeczywistym, uwzględniając zmienne warunki otoczenia (takie jak temperatura, wilgotność czy podmuchy powietrza).

System dokonuje pomiaru z bezpiecznej odległości 1-2 metrów i potrafi w ciągu jednej sekundy skontrolować kilka osób wchodzących na teren. Kamera posiada wbudowany głośnik, który informuje o wykrytym zagrożeniu.

 

KONTAKT – szczegóły odnośnie usługi:
Krzysztof Koper
tel.: +48 603 503 512
e-mail: [email protected]