Aktualności

Ograniczamy wizyty osobiste, prosząc o kontakt telefoniczny lub mailowy

 

Szanowni Państwo,

decyzja Prezesa Rady Ministrów dotyczącą zamknięcia placówek edukacyjnych spowodowała, że wielu pracowników Zakładów Usługowych EZT, w najbliższym czasie pozostaje w domu, sprawując opiekę nad dzieckiem. W związku z fizyczną nieobecnością znacznej części personelu w siedzibie głównej firmy oraz jej oddziałach, zwracamy się do Państwa z prośbą, by w miarę możliwości ograniczać osobiste wizyty.

Starając się możliwie najodpowiedzialniej reagować na bieżącą sytuację, pragniemy podkreślić, że dobro i zdrowie zarówno naszych Kontrahentów, jak i Pracowników, stanowi dla nas absolutny priorytet. Prosimy zatem, by poszczególne sprawy, które nie wymagają kontaktu osobistego, załatwiać poprzez kontakt telefoniczny lub wiadomości elektroniczne.

Za wszelkie niedogodności wynikające z obecnej sytuacji serdecznie przepraszamy, zapewniając jednocześnie, że pomimo oczywistych, niezależnych od nas ograniczeń, dołożymy wszelkich starań, by zachować dotychczasowe standardy współpracy na najwyższym poziomie.