Aktualności

Piknik firmowy

Tegoroczny Piknik odbył się 11 czerwca 2011 w Ośrodku River Park w Zatorze (woj. małopolskie). W imprezie wzięło udział ponad 500 osób! Piknik po raz kolejny stał się doskonałą okazją do wspólnej zabawy i integracji, na szczęście pogoda dopisała i odbyły się wszystkie zaplanowane atrakcje.

Nad bezpieczeństwem uczestników pikniku czuwała grupa ratownictwa medycznego, której pokazy z pierwszej pomocy przedlekarskiej (zarówno dla dzieci jak i dorosłych) cieszyły się dużym powodzeniem. Część uczestników Pikniku udała się na wycieczkę do Wadowic i Kalwarii Zebrzydowskiej. Pozostali, którzy zdecydowali się na pobyt na miejscu wybrali się z wizytą do Parku Rozrywki i Dinozatorlandu. W trakcie Pikniku odbyły się liczne konkursy dla naszych najmłodszych. Każde dziecko otrzymało maskotkę tematyczną – dinozaura. Tradycyjnie już odbył się turniej siatkówki o Puchar Prezesa.

Po raz pierwszy, pod czujnym okiem trenerów, fizjoterapeutów, można było wziąć udział w marszu „Spacer po zdrowie”. Promowaliśmy dyscyplinę sportową – Nordic Walking. Może za rok do niewielkiej grupki pasjonatów dołączą kolejni?

Specjalne podziękowania za współpracę kierujemy do: Activeproject, Ośrodka Pierwszej Pomocy ISHA oraz firm transportowych.