Aktualności

Przeprowadziliśmy dezynfekcję w Hospicjum Sosnowieckim

Zgodnie z naszymi deklaracjami, rozpoczęliśmy ścisłą współpracę z Hospicjum im. św. Tomasza Apostoła w Sosnowcu. Zakłady Usługowe „EZT” przeprowadziły na rzecz Stowarzyszenia bezpłatną usługę dezynfekcji, odkażając tym samym kilkanaście pomieszczeń. W ramach naszego działania, dezynfekcji poddane zostały m.in. pokoje, w których na co dzień przebywają chorzy, duży hol będący częścią wspólną dostępną dla wszystkich osób, jak również kaplica znajdująca się na terenie Hospicjum.

Pragniemy serdecznie podziękować przedstawicielom Stowarzyszenia, którzy z nieukrywanym entuzjazmem powitali pracowników naszej firmy w swoich murach. Ogrom przychylnych słów, które usłyszeliśmy na temat otrzymanej pomocy oraz szczere podziękowania ze strony zarówno pracowników jak i pacjentów, podkreślają wagę podejmowanych przez nas działań.

Obiecujemy, że to dopiero początek. Przed nami jeszcze wiele zaplanowanych aktywności. Jesteśmy przekonani, że działania te znacząco będą wspierać organizacje naprawdę tego potrzebujące.