Aktualności

Ruszyła akcja #ekoezt

Kampania społeczna zorganizowana przez Zakłady Usługowe „EZT” S.A. ma promować pro ekologiczne zachowanie w życiu codziennym. Akcja #ekoezt jest jednym z przykładów działań CSR-owych w naszej firmie.

W ramach kampanii zachęcamy naszych pracowników do ekologicznych zachowań zarówno w firmie jak i w domu. Poprzez nasze kanały propagujemy udziału i świadome wykorzystywanie energii lub wody.

Akcja #ekoezt wpisuje się w profil naszej firmy jako przedsiębiorstwa odpowiedzialnego społecznie i przyjaznego środowisku naturalnemu. Taka postawa została doceniona już wcześniej, gdy otrzymaliśmy tytuł Lidera Ekologii podczas  II Międzynarodowej  Eko – Konferencji EKON 2018 „CIRCULAR ECONOMY – ECONOMY OF THE FUTURE”.

Wraz z naszym partnerem firmą Werner & Mertz Professional zapewniamy rozwiązania green-effective dla najpoważniejszych aspektów ochrony środowiska takich jak czyste powietrze, gleba, woda i energia.

Wykorzystujemy koncepcję Cradle to Cradle (od kołyski do kołyski), która zmienia proces produkcji środków czystości w pozytywną siłę dla społeczeństwa, ekonomii i naszej planety. W porównaniu z innymi ten system wykracza poza czystą wydajność i skupia się na projektowaniu w pełni zrównoważonych produktów.

Czym jest CSR?

CSR (z ang. corporate social responsibility), czyli społeczna odpowiedzialność biznesu, to strategia zarządzania firmą, w której uwzględnia się wpływ jej decyzji czy działań na społeczeństwo, a także na środowisko.