Aktualności

Szkolimy się razem z Cleaning Consulting

W dniach od 14 do 15 marca nasi pracownicy wzięli udział w szkoleniach „Organizator Procesów Sprzątania III Stopnia” oraz „Organizator Usług Utrzymania Czystości II Stopnia”. Zajęcia akredytowane przez Polską Izbę Gospodarczą Czystości i ISSA prowadziła Pani Jolanta Sergot-Kowalska z firmy Cleaning Consulting.

Organizator Usług Utrzymania Czystości oraz  Organizator Procesów Sprzątania są to trzystopniowe systemy szkoleń akredytowane przez Polskie Stowarzyszenie Czystości, Polską Izbę Gospodarczą Czystości i ISSA Worldwide Cleaning Industry Association. Zajęcia są prowadzone przez Jolantę Sergot-Kowalską zgodnie z programem oraz regulaminem zaakceptowanym przez te organizacje.

Za Panią Jolantą przemawia dwadzieścia pięć lat doświadczeń. To jedna z najbardziej cenionych trenerek związanej z rynkiem usług czystościowych w Polsce.

Sergot-Kowalska była współtwórcą programu „Perfekcyjna Pani Domu” prowadzonej przez Małgorzatę Rozenek. Jest również prekursorem profesjonalnych szkoleń z zakresu kompleksowych usług utrzymania czystości.