Aktualności

Techniczne Systemy Zabezpieczeń. 10.SPIN już za nami !

Zintegrowane systemy monitoringu i bezpieczeństwa oraz sterowania oświetleniem, urządzenia do kontroli dostępu i nadzoru, a także systemy bezpieczeństwa przeciwpożarowego, to tylko część tematów omawianych w trakcie dwóch, intensywnych dni wykładów i prezentacji podczas 10.SPIN – Jubileuszowego Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych. Z naszej strony w spotkaniu uczestniczył Dyrektor Działu Zabezpieczeń Technicznych, Pan Łukasz Grzesik.

Ponad 240 uczestników wzięło udział w jubileuszowym 10 Spotkaniu Projektantów Instalacji Niskoprądowych 10.SPIN, które odbyło się w Wiśle 26-27 września. Spotkanie SPIN to coroczne wydarzenie skupiające kluczowych producentów i dostawców rozwiązań oraz projektantów i instalatorów z branży niskich prądów.

Prestiżowe i liczne grono zainteresowanych współpracą stron, zebranych podczas jednego wydarzenia to znakomita okazja do dialogu i nawiązania wartościowych kontaktów. Ideą spotkań SPIN jest tworzenie platformy wymiany wiedzy i doświadczenia w branży niskich prądów. Poza specjalistycznymi prezentacjami, uczestnicy 10.SPIN mieli możliwość odwiedzić stoiska wystawiennicze, oraz mieli okazję zapoznać się z rozwiązaniami i urządzeniami prezentowanymi przez Partnerów 10.SPIN.