Ochrona obiektów handlowych

ochrona centrów handlowych

 

Skuteczna ochrona obiektów handlowych zależy od uwzględnienia kilku istotnych założeń. Po pierwsze, galeria handlowa jest obiektem wielopoziomowym, który charakteryzuje się dużą liczbą trudno dostępnych zakamarków. Po drugie, jest to miejsce, do którego dostęp mają praktycznie wszyscy i to bez zezwoleń, kart identyfikacyjnych. Dlatego bardzo ważne jest, aby ochrona galerii handlowych spoczywała na barkach doświadczonych firm, specjalizujących się w zabezpieczaniu osób i mienia.

Kogo i jak wybrać do ochrony otwartych obiektów wielkopowierzchniowych?

Takim podmiotem jest nasza firma EZT z Sosnowca, która ma olbrzymie doświadczenie w zabezpieczaniu osób i mienia na terenie galerii oraz sklepów wielkopowierzchniowych. Świadczona przez naszych pracowników ochrona obiektów handlowych odbywa się zawsze na najwyższym poziomie. Zatrudnione w firmie osoby monitorują sytuację w obiekcie handlowym zarówno w środku dnia, jak i w porze nocnej. Dzięki temu jesteśmy w stanie zareagować na każdy nieprzewidziany ruch ze strony potencjalnych agresorów, ale też osób, które planują dokonać rozboju lub kradzieży.

Personalizacja usług

To, co wyróżnia naszą firmę, to po prostu kompleksowa i dostosowana do warunków miejscowych ochrona centrów handlowych. Firma EZT sama decyduje o tym, jakie środki ochrony będą najwłaściwsze w przypadku wybranego punktu handlowego, a także jak liczne będą patrole odpowiadające za bezpieczeństwo w danym obiekcie. Dzięki temu usługi świadczone przez naszą firmę są zawsze na najwyższym poziomie, o czym zresztą świadczą certyfikaty i referencje wystawione przez naszych dotychczasowych Zleceniodawców.

Atrybuty profesjonalnej ochrony

Nasza firma zatrudnia jedynie doświadczonych pracowników ochrony, którzy charakteryzują się przede wszystkim:
– spostrzegawczością, dzięki której mogą oni zauważyć zagrożenie nawet na kilka godzin przed jego kulminacją,
– inteligencją, która pozwala skuteczniej pracować w zespole i jednocześnie przewidywać ruchy potencjalnego (umownego) przeciwnika,
– umiejętnością współdziałania, która przedkłada się na konkretne sukcesy w trakcie służby,
– życzliwością wobec klientów przebywających w galerii,
– profesjonalizmem względem osób podejrzanych o kradzież.

Gdzie można nas znaleźć?

Nasza prężna, ogólnopolska firma EZT działa w wielu różnych, dużych miastach Polski. Usługi świadczymy w obiektach handlowych znajdujących się w takich aglomeracjach jak m.in. Warszawa, Katowice, Kraków, a także Wrocław.

Reasumując, bezpieczeństwo osób i mienia to podstawowe wartości, którym hołduje nasz zespół.