Aktualności

Wspieramy szpital jednoimienny

Kolejne działania z naszej strony, to kolejna instytucja, którą w ramach prowadzonych akcji prospołecznych pragniemy wesprzeć. Podjęliśmy decyzję, by skupić się na pomocy tym, których bezpośrednie działania zmierzają do zapewnienia ochrony zdrowia i życia osób zakażonych wirusem SARS-CoV-2. Wspieramy tych, którzy stoją na pierwszej linii walki z pandemią. Wspieramy szpital jednoimienny „Megrez” Sp. z o.o. w Tychach.

Historia Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego sięga lat 70-ych. Po wielu przebudowach i zmianach strukturalnych, od października 2017 roku właścicielami WSS Megrez są: miasto Tychy oraz Powiat Bieruńsko-Lędziński. Obecnie szpital prowadzi 12 oddziałów, 4 zakłady, Izbę Przyjęć, poradnię nocną i świąteczną.

Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ogromne potrzeby mają w chwili obecnej szpitale jednoimienne. Dlatego tym bardziej cieszy fakt, że i my będziemy w stanie dołożyć swoją cegiełkę w walce z pandemią. O szczegółach naszego wsparcia dla Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Tychach informować będziemy na bieżąco.