Aktualności

Zakłady Usługowe „EZT” S.A. na targach AGRO SHOW 2019

Od 19 do 22 września, w Bednarach w tym roku pojawiło się 130 tysięcy osób, którzy na wystawienniczych stoiskach zajmujących ponad 130 tys. m2 zapoznać się mogli z najnowszą ofertą firm z branży rolniczej. Liczby te potwierdzają, że  AGRO SHOW to największa plenerowa wystawa rolnicza w Europie i prawdziwe święto branży! W tym roku nie zabrakło tam również firm z innych sektorów. Pośród nich znaleźli się specjaliści od profesjonalnych usług czystościowo – porządkowych – Zakłady Usługowe „EZT” S.A.

Bezpośredni kontakt przedsiębiorców z potencjalnymi klientami, daje szansę nie tylko prezentacji walorów produktów, ale też stwarza możliwość rozpoznania oczekiwań rynku. Organizator dołożył wszelkich starań, by ta wymiana informacji między stroną podażową i popytową rynku odbywała się w jak najbardziej atrakcyjnej formie i otoczeniu.

W trakcie spotkań z przedstawicielami branży, przedstawiliśmy proponowane dla tego sektora rozwiązania. Omówiliśmy także nasze doświadczenie związane z prawie 30 letnią działalnością na rynku usług czystościowo-porządkowych oraz ochrony osób i mienia – stwierdza Wirginia Frydryszak – Specjalista ds. Klientów Kluczowych.

Przede wszystkim zadbano o bogate portfolio wystawy. Dzięki temu zwiedzający mieli okazję zapoznać się z ofertą firm z każdego sektora branży rolniczej: począwszy od producentów maszyn rolniczych, przez przedsiębiorstwa  sektora rolno-chemicznego, po  firmy finansowe specjalizujące się w obsłudze rolnictwa.