Aktualności

Zakłady Usługowe „EZT” S.A. wspierają Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Zdrowiu

5 kwietnia na terenie Szkoły Podstawowej nr 30 odbył się Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Zdrowiu. Jego uczestnikami są uczniowie szkół specjalnych i integracyjnych z Katowic, Chorzowa, Mysłowic, Dąbrowy Górniczej, Czeladzi, Będzina, Zawiercia oraz Sosnowca. Kolejny raz Zarząd Zakładów Usługowych „EZT” S.A. wspomógł organizację konkursu poprzez ufundowanie nagród.

Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Zdrowiu został zorganizowany pod hasłem WHO na 2019 r. „Uniwersalna Opieka Zdrowotna. Jest to kolejna tego typu impreza skierowana do dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych oraz lokalnej społeczności.

W ramach tego przedsięwzięcia propagowana jest wiedza z zakresu oświaty zdrowotnej, udzielania pierwszej pomocy oraz zdrowego stylu życia. Drużyny biorące udział w konkursie rywalizują również w konkurencjach sportowych.

„Tutaj nie ma przegranych. Wszystkim uczniom biorących udział w imprezie sponsorzy ufundowali cenne nagrody. Jesteśmy wdzięczni naszym Darczyńcom, że co roku przekazują na ten cel pomoc”


Organizatorka Konkursu Wiedzy o Zdrowiu Urszula Wojnarowska.

Pomoc w organizacji Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Zdrowiu wpisuje się w misje naszej firmy oraz jest jednym z elementów społecznej odpowiedzialności biznesowej Zakładów Usługowych „EZT” S.A.