Aktualności

Zbliżają się targi CMS Berlin 2019

Czystość w hotelach i gastronomii,to jeden z ciekawszych punktów panelowych, jakie zaplanowano podczas Międzynarodowych Targów Czystości CMS Berlin 2019. Impreza odbędzie się od 24 do 27 września. Zdaniem organizatorów -hotele oraz szeroko pojęta gastronomia stanowią bardzo ważną grupę docelową dla branży utrzymania czystości.

W tym roku na CMS Berlin przedstawione zostaną innowacyjne rozwiązania dedykowane dla sektora hotelarskiego i gastronomicznego.Ponadto w trakcie targów, prelegenci wyjaśnią jak usprawnić procesy biznesowe. Zaprezentowane zostaną narzędzia informatyczne, które poprawią planowanie sprzątania, rozmieszczenie personelu oraz zarządzanie jakością.

Na targach nie zabraknie również przedstawicieli Zakładów Usługowych „EZT” S.A.. Od 25 do 26 września w Berlinie pojawią się Wiceprezes Witold Rosa oraz Technolog Michał Paździor.

Wdrażanie standardów higieny w procesie czyszczenia stawiają przed hotelami i gastronomią wysoką poprzeczkę. Personel musi zostać odpowiednio dobrany oraz profesjonalnie przeszkolony. Wymaga to dobrej organizacji, środków czystości, systemów wspomagających sprzątanie, czasu oraz oczywiście poniesienia kosztów.

Zatem Międzynarodowe Targi Czystości CMS Berlin 2019-sąidealnymmiejscemdo znalezienia poszukiwanych innowacyjnych rozwiązań po to, aby czystość w hotelach i gastronomii stała na najwyższym możliwym i dostępnym poziomie.