Firma ochroniarska Warszawa

ochrona Warszawa

 

Chcesz skorzystać z usług profesjonalnej firmy ochroniarskiej, która zadba o Twoje bezpieczeństwo i Twojego dobytku? Jeśli tak, to wybierz usługi ochroniarskie naszej firmy świadczone w Warszawie i nie tylko. Obsługujemy nie tylko klientów indywidualnych, ale również instytucje. Przekonaj się sam, dlaczego warto nam zaufać!

Ochrona w Warszawie – jaki jest zakres naszych usług?

Nasza agencja ochrony dba o bezpieczeństwo osób i mienia jednakowo w domach prywatnych, jak i w instytucjach użyteczności publicznej czy prywatnych firmach. Zajmujemy się również indywidualnym dobieraniem systemów alarmowych dostosowanych do nowoczesnych wymogów technologicznych. W zakresie naszych działań jest też tzw. ochrona mix uwzględniająca zdalny dozór oraz zamontowanie całej infrastruktury zabezpieczającej dany obiekt.

  • montaż systemów alarmowych – nasza firma ochroniarska z Warszawy zajmuje się usługą kompleksowego dobierania oraz montowania systemów alarmowych i monitorujących obiekty prywatne czy firmowe. W zakresie naszych działań jest nie tylko tworzenie nowych instalacji technicznych, ale również przeprowadzanie modernizacji i serwisowania już istniejących. Dzięki temu możemy sprawować całodobową kontrolę nad bezpieczeństwem Twoim i Twojego dobytku.
  • ochrona osób i mienia – nasze usługi ochrony obejmują m.in. zapewnienie ochrony osobistej oraz bezpieczeństwa. Zanim podejmiemy się tego typu zlecenia, z osobami, które odpowiedzialne są za zorganizowanie pobytu i bezpieczeństwo osoby chronionej, omawiamy dokładnie zakres obowiązków i wszelkie wymagania wobec naszych pracowników. Opracowujemy również procedury działania mające na celu zapewnienie skutecznej ochrony.
  • ochrona mix – nasza agencja ochrony z Warszawy ma w swojej ofercie również tzw. ochronę mix. Jest to połączenie montażu odpowiednich systemów zabezpieczających i monitorujących dane obiekty z ich zdalnym dozorem. W razie uruchomienia się alarmu nasi dyspozytorzy wysyłają na miejsce patrol interwencyjny, aby ująć sprawcę, równocześnie powiadamiany jest właściciel obiektu, który decyduje o dalszym przebiegu wydarzeń.

Usługi ochroniarskie Warszawa – dlaczego możesz nam zaufać?

Kraków jest jednym z wielu miast w Polsce, na którego terenie oferujemy swoje usługi. Nasza agencja ochroniarska dzięki wykwalifikowanemu personelowi i zdobytemu doświadczeniu jest w stanie zapewnić bezpieczeństwo w każdym obiekcie znajdującym się na terenie Krakowa. Ochraniamy nie tylko obiekty publiczne, ale również prywatne firmy, domy czy mieszkania. Jest kilka powodów, dla których warto nam zaufać:

    • przeprowadzamy za każdym razem indywidualną ocenę zagrożeń, a na jej podstawie przygotowujemy projekt systemu ochrony,
    • posiadamy najwyższej jakości sprzęt specjalistyczny – nie tylko na wyposażeniu pracowników, ale również do instalowania w środku czy na zewnątrz budynków,
    • nasz zespół tworzą wyłącznie wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy – wszystkie pracujące u nas osoby są selekcjonowane pod kątem doświadczenia oraz predyspozycji psychicznych i fizycznych do wykonywania tej pracy.

Nasza firma ochroniarska z Warszawy może się pochwalić nie tylko odpowiednimi kwalifikacjami i doświadczeniem. Dobieramy również zakres świadczonych usług do danego obiektu czy klienta.