Blog

W jakie systemy zabezpieczeń powinna zainwestować firma?

Bezpieczeństwo to kluczowy element, który powinien być priorytetem w każdej firmie. Bardzo często nie zdajemy sobie sprawy, jak wielu przykrych konsekwencji możemy uniknąć poprzez zapewnienie odpowiedniego zakresu ochrony. Podpowiemy, dlaczego i w jaki system zainwestować.

Wybór systemu zabezpieczeń

Zwiększenie bezpieczeństwa firmy polega na dobraniu odpowiednich zabezpieczeń do rodzaju działalności firmy, a następnie ich instalacji na terenie i obiektach budowlanych. Obecnie na rynku mamy duży wybór nowoczesnych urządzeń i technologii. Statystyka pokazuje, że najlepsze efekty osiąga się najczęściej przez połączenie monitoringu z alarmem.

Montaż alarmu w firmie

Montaż systemu alarmowego pozwala na skuteczną reakcję w razie jakichkolwiek prób sforsowania zabezpieczeń. Alarm zainstalowany w zakładzie pozwala ograniczyć ryzyko włamania nawet o 95%. Nowoczesne systemy alarmowe są wyposażone w wiele zaawansowanych funkcji. Dają nam one wysoką rozdzielczość obrazu, wykrywają zmiany temperatury ciała oraz posiadają liczne dodatkowe zabezpieczenia.

Monitoring w firmie

Instalacja monitoringu pozwala na zachowanie pełnego nadzoru nad przedsiębiorstwem. Zabezpiecza nas przed ewentualną kradzieżą, włamaniem oraz nieautoryzowanym dostępem do poufnych danych firmowych. Profesjonalny monitoring to dobranie I instalacja odpowiednich urządzeń, ale także gwarancja dokładnego wykonania i całodobowy serwis w razie problemów.

Monitoring wizyjny

Jedną z opcji jest zdalny dozór wizyjny, czyli instalacja najwyższej klasy kamer połączonych z systemem monitoringu. Taki system zabezpieczeń technicznych na podstawie przesyłanego obrazu analizuje dane i w razie wykrycia nieprawidłowości sygnalizuje powstanie problemu. Operator dzięki wysokiej precyzji systemu ma czas i środki na podjęcie skutecznych działań. Systemy alarmowe dla firm z opcją wizyjną, pozwalają rozwiązywać wszystkie problemy w czasie rzeczywistym.

Zakres prac zabezpieczających

Proponujemy systemy zabezpieczeń dla firm, które obejmują:
– kompletne wykonanie właściwie dobranego projektu;
– bieżącą aktualizację systemów;
– pełen serwis instalacji i urządzeń.

Zaletą proponowanego przez nas rozwiązania jest duża redukcja kosztów, w porównaniu z konwencjonalnymi systemami ochrony.

Systemy alarmowe dla firm gwarantują szybką i skuteczną pomoc w razie ewentualnych problemów.

monitoring w firmie