Aktualności

EZT na Targach Pracy w Świętochłowicach

W czwartek, 9 maja na terenie Powiatowego Urzędu Pracy odbyły się targi pracy. Oferty przedstawiło kilkanaście krajowych i zagranicznych firm. Wśród nich znaleźli się przedstawiciele Zakładów Usługowych „EZT” S.A.

Podczas targów można było uzyskać bezpłatne porady ekspertów z zakresu prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych. Nie zabrakło indywidualnych konsultacji. Specjaliści rynku pracy, doradcy zawodowi, pośrednicy rozmawiali z każdym kandydatem, tenda gonfiabile który chciał dowiedzieć się czegoś więcej o danej ofercie i swoich możliwościach, rozpoczęcia działalności gospodarczej, podniesienia lub zmiany kwalifikacji zawodowych.

Na stoisku Zakładów Usługowych „EZT” S.A. można było zapoznać się z aktualnymi ofertami pracy oraz uzyskać informacje o firmie z prawie 30-letnim doświadczeniem. Naszą firmę reprezentowała Specjalistka ds. Rekrutacji Anna Zienowicz.

– Targi Pracy są dla nas możliwością na bezpośredni kontakt z kandydatem. Często takie spotkanie jest bardzo pomocne, dla przyszłego pracownika jak i pracodawcy. Dlatego warto tutaj być.


Anna Zienowicz Specjalista ds. Rekrutacji Zakłady Usługowe „EZT” S.A.