Firma ochroniarska Kraków

"ochrona

 
 

Szukasz profesjonalnej firmy ochroniarskiej, która zadba o Twoje bezpieczeństwo oraz Twojego dobytku? Jeżeli tak, to właśnie udało ci się ją znaleźć! Oferujemy usługi ochroniarskie w Krakowie i okolicach. Mając na względzie szeroki zakres świadczonych przez nas usług, zapraszamy do zapoznania się z opisem naszej oferty.

Ochrona w Krakowie – czym się dokładnie zajmujemy?

Nasza agencja ochrony zajmuje się montażem systemów zabezpieczeń technicznych nie tylko w firmach, ale także w domach prywatnych. Świadczymy również usługi ochrony osób i mienia. W zakresie naszych działań jest też tzw. ochrona mix obejmująca nie tylko montaż systemów zabezpieczających dany obiekt, ale również zdalny dozór.

Nasza firma ochroniarska z Krakowa świadczy usługi, które polegają głównie na zapewnieniu bezpieczeństwa wielu obiektów. Wśród nich wymienić można:

  • prywatne domy i mieszkania,
  • lokale użyteczności publicznej,
  • place budowy,
  • zakłady produkcyjne,
  • lokale usługowe,
  • placówki handlowe,
  • kompleksy biurowe,

Nasze usługi ochrony wykonujemy z najwyższym zaangażowaniem, świadcząc je zgodnie z przyjętymi w umowie zapisami oraz indywidualnymi ustaleniami z każdym klientem. Osoby zatrudnione w naszej firmie ochroniarskiej mają odpowiednie przeszkolenie i doświadczenie. Cały czas przechodzą również profesjonalne szkolenia z zakresu ochrony osób i mienia, jak również systemów zabezpieczeń w obiektach prywatnych i usługowych. Zakres ochrony zawsze omawiamy z klientem, mając wówczas na względzie specyfikę danego obiektu, zakres ochrony indywidualnej czy rozmieszczenie kamer w budynku. Systemy zabezpieczeń technicznych, które montujemy to kompleksowe i nowoczesne urządzenia. Na życzenie klienta możemy również przeprowadzić modernizację już istniejącego systemu.

Usługi ochroniarskie Kraków – dlaczego warto nam zaufać?

Nasza firma ochroniarska z Krakowa może się pochwalić nie tylko doświadczeniem oraz odpowiednimi kwalifikacjami. Możemy również dobrać zakres świadczonych przez nas usług do danego klienta czy obiektu.

  • ochrona osób i mienia – świadczymy usługi, których celem jest zapewnienie ochrony osobistej oraz bezpieczeństwa. Oceniamy również ryzyko pod kątem występowania ewentualnych zagrożeń, które mogłyby zaszkodzić bezpośrednio chronionej osobie. Naszą rolą jest też skuteczne zabezpieczenie dobytku i wartości materialnych klienta.
  • montaż systemów zabezpieczeń technicznych – nasze usługi obejmują inteligentne i kompleksowe systemy alarmowe, które dobierane są do topografii każdego z budynków. Działamy na rynku od wielu lat, oferując klientom m.in. serwisowanie instalacji wizyjnych, modernizację już istniejących systemów oraz kompleksową realizację projektów razem z dobraniem odpowiednich rozwiązań systemowych. Dzięki temu tworzymy rozwiązania, które pomagają w utrzymaniu całodobowej kontroli nad bezpieczeństwem danego obiektu.
  • ochrona mix w zakresie naszych działań jest także połączenie ochrony fizycznej z systemem zabezpieczeń technicznych mających wpływ na zwiększenie poziomu bezpieczeństwa obiektów razem z oszczędnościami dla Twojej firmy, które są generowane dzięki ograniczeniu ilości pracy człowieka. Zastępujemy bowiem jego działania zdalną obserwacją poprzez CMA i technologią w postaci systemu CCTV.