Firma ochroniarska Opole

ochrona Opole

 

Zgodnie z danymi Komendy Głównej Policji w Polsce doszło do 74 340 kradzieży z włamaniem w roku 2020 oraz 73 220 podobnych zdarzeń rok później. W jaki sposób można zabezpieczyć swoje mienie? Nasza agencja ochrony EZT zna wszystkie metody złodziejaszków i wie, jak im przeciwdziałać. Oferujemy ochronę osobistą, jak i instalację systemów ochrony w Opolu.

Co obejmują usługi ochrony EZT?

Nasza firma ochroniarska z Opola zajmuje się zabezpieczaniem osób oraz mienia. W tej drugiej kategorii można wymienić takie obiekty jak:

 • Osiedla mieszkaniowe i wspólnoty mieszkaniowe,
 • Lokale i miejsca użyteczności publicznej,
 • Place, na których trwa jeszcze budowa – w szczególności pod kątem pozostawionego sprzętu budowlanego,
 • Fabryki i hale produkcyjne, a także większe obszary pracy, obejmujące również parkingi, magazyny i inne przyległe budynki,
 • Lokale usługowe zarówno na zlecenie pojedynczych właścicieli, jak i w ramach ochrony całego obiektu (galerii czy hali targowej),
 • Kompleksy biurowe.

Usługi ochrony mogą obejmować także inne, mniej standardowe obiekty. Zachęcamy do indywidualnego kontaktu z naszym biurem w celu ustalenia możliwości wykonania dowolnej usługi ochroniarskiej – jesteśmy otwarci na nowe wyzwania.

Dlaczego nasze usługi ochroniarskie Opole jest najlepsza?

Dlaczego warto wybrać akurat EZT? Na uwagę zasługują takie nasze atuty jak:

 • Lata doświadczenia w ochronie różnych obiektów.
 • Duża wiedza w obszarze zabezpieczania mienia i osób.
 • Kompleksowe usługi obejmujące zarówno instalację urządzeń i alarmów, jak i ochronę przez naszych ochroniarzy.
 • Szeroki zakres usług z możliwością stworzenia rozwiązań indywidualnych, specjalnie na życzenie klienta.
 • Cały czas przechodzimy szkolenia i doskonalimy się w swoim fachu.

Ochrona w Opolu to bardzo odpowiedzialna i trudna praca. Nie warto tracić czasu na niedoświadczone, niewielkie firmy ochroniarskie, które nie są w stanie zapewnić najwyższej jakości usług. O wiele lepiej od razu postawić na profesjonalistów i cieszyć się pełnią bezpieczeństwa i spokoju przez cały czas. Głęboki, spokojny sen z pewnością pozwoli Ci czerpać więcej radości z życia i osiągnąć więcej na ścieżce zawodowej.

Jaka ochrona mienia będzie najskuteczniejsza?

Agencja ochrony EZT oferuje montaż systemów zabezpieczeń technicznych. Niezawodne urządzenia są w stanie zarejestrować każdy niepokojący sygnał, a następnie uruchomić alarm. Zajmujemy się także serwisem, naprawą i renowacją takich systemów. Tego typu rozwiązania cechują się dużą bezawaryjnością, jednak są to tylko urządzenia, które można uszkodzić lub obejść. Dlatego też oferujemy również ochronę osób i mienia. Obecność naszego ochroniarza nie tylko wzbudzi strach i obawy w potencjalnym złodzieju, ale również utrudni mu wszelkie działania. Jest to najlepsza ochrona. Opole i inne miasta są w ten sposób regularnie kontrolowane przez policjantów – teraz możesz zapewnić sobie własnych ochroniarzy!

Jednak osiągnięcie najlepszych efektów wymaga łączenia wszystkich dostępnych środków bezpieczeństwa. Dlatego też nasza firma ochroniarska w Opolu oferuje również ochronę mix. Jest to najlepszy sposób na zabezpieczenie swojego mienia i zyskania całkowitego spokoju. Masz jeszcze jakieś pytania? Zachęcamy do kontaktu – chętnie rozwiejemy wszelkie Twoje wątpliwości.