Dział Handlowy

Sylwia Maziarz
Dyrektor ds. Handlowych
693 334 080
sylwia.maziarz@ezt.pl
Aneta Lazarowicz
Specjalista ds. Przetargów
607 912 016
aneta.lazarowicz@ezt.pl

Katarzyna Koper
Regionalny Kierownik Sprzedaży
695 730 327
katrzyna.koper@ezt.pl
Krzysztof Koper
Regionalny Kierownik Sprzedaży
603 503 512
krzysztof.koper@ezt.pl

Małgorzata Rubaszewska
Regionalny Kierownik Sprzedaży
785 006 059
malgorzata.rubaszewska@ezt.pl
Ilona Sitkowska
Regionalny Kierownik Sprzedaży
601 817 358
ilona.sitkowska@ezt.pl

Sebastian Piechocki
Regionalny Kierownik Sprzedaży
782 705 826
sebastian.piechocki@ezt.pl
Damian Maryniok
Kierownik Regionalny Sprzedaży
ds. Zabezpieczeń Technicznych
609 296 295
damian.maryniok@ezt.pl

Tomasz Maryniak
Regionalny Kierownik Sprzedaży
(ds. ochrony)
782 705 792
tomasz.maryniak@ezt.pl