Utrzymanie terenów zewnętrznych

Zakłady Usługowe „EZT” S.A zapewniają całoroczne utrzymanie terenów zewnętrznych utwardzonych oraz zielonych:

Tereny zewnętrzne utwardzone – m.in. zamiatanie ręczne i mechaniczne, usuwanie zanieczyszczeń, mchów i porostów, odśnieżanie ręczne i mechaniczne dróg dojazdowych, przejść, chodników, stref wejść i dostaw, usuwanie gołoledzi.

Tereny zewnętrzne zielone – m.in. koszenie trawy, nawożenie i dosiewy, grabienie liści.

Świadczymy również profesjonalne usługi w zakresie projektowania, pielęgnacji i renowacji terenów zielonych, w tym m.in.:

  • sadzenie drzew, krzewów i roślin ozdobnych,
  • zakładanie nowych trawników oraz renowacja istniejących,
  • zakładanie klombów i kwietników,
  • przycinanie, pielęgnacja drzew i krzewów,
  • wycinka drzew i prześwietlanie koron drzew,
  • przesadzenia i nasadzenia,
  • nawożenie i zabezpieczenie roślin.
 Utrzymanie terenów zewnętrznych

Odśnieżanie

Realizując prace związane z utrzymaniem terenów zewnętrznych, dbamy o nie przez cały rok. Oznacza to, że interesuje nas nie tylko utrzymanie zieleni. Zimą zapewniamy systematyczne odśnieżanie terenu, w tym dróg dojazdowych, parkingów, placów, chodników, stref dostaw, ciągów komunikacyjnych – wejść i przejść. Dzięki temu poruszanie się po obsługiwanym przez nas terenie jest bezpieczne i komfortowe. Jako profesjonalna firma posiadamy traktory do odśnieżania i inny niezbędny sprzęt, tym samym pracujemy szybko i wydajnie. W trudnodostępnych miejscach wykonujemy odśnieżanie mechanicznie, dobrej jakości sprzętem. Dzięki nam będziesz mieć pewność, że również w miesiącach zimowych, masz zagwarantowane utrzymanie porządku i bezpieczeństwa. Usuwamy nie tylko świeży śnieg, ale też błoto pośniegowe, ubity śnieg, sople etc. Dzięki temu skutecznie minimalizujemy zagrożenia związane z opadami i oblodzeniami, a także zwiększamy bezpieczeństwo pieszych oraz torujemy drogę pojazdom. Utrzymanie terenów zewnętrznych przez Zakłady Usługowe „EZT” S.A to propozycja przede wszystkim dla firm, instytucji, obiektów użyteczności publicznej. Kompleksowa obsługa, która obejmuje również odśnieżanie terenu w miesiącach zimowych, z pewnością spełni nawet najwyższe oczekiwania i wymagania.

Szczegółowy zakres usługi utrzymania terenów zewnętrznych zawsze ustalamy po wcześniejszej wizji na obiekcie. Dopasowujemy rozwiązania do wymagań Klienta, zapewniamy wysokiej klasy sprzęt i profesjonalną chemię, jak również wykwalifikowany personel oraz stały nadzór nad realizowaną usługą. Dzięki temu tereny zewnętrzne wokół obsługiwanych przez nas obiektów zachowują estetyczny wygląd będąc jego wizytówką i są bezpieczne dla pieszych i pojazdów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą i do nawiązania współpracy z „EZT” S.A.