Utrzymanie terenów zewnętrznych

Zakłady Usługowe „EZT” S.A. to firma, której działalność od lat związana jest również z zapewnieniem całorocznego utrzymania zarówno terenów zewnętrznych utwardzonych, jak i zielonych. Stąd też możemy pochwalić się bardzo szeroką ofertą usług, począwszy od sadzenia drzew, krzewów oraz roślin ozdobnych, a skończywszy na odśnieżaniu, usuwaniu gołoledzi, czy też usuwaniu zanieczyszczeń. Tak naprawdę wszystkie prace realizowane przez Zakłady Usługowe „EZT” S.A., wykonywane są w Sosnowcu i nie tylko, mają na celu zapewnienie bezpiecznego i komfortowego poruszania się po obsługiwanym przez zakłady terenie.

 

Jaki jest zakres utrzymania terenów zewnętrznych?

 

Świadczymy, więc całoroczne usługi z zakresu utrzymania zarówno terenów zielonych, jak i zewnętrznych utwardzonych w postaci m.in. parkingów, chodników, dróg dojazdowych, ciągów komunikacyjnych, wejść i przejść, placów oraz stref dostaw. Dysponujemy odpowiednim sprzętem, który pozwala na szybką, wydajną, a co ważniejsze skuteczną realizację wszelkich prac. Sumienne utrzymanie terenów zielonych i zewnętrznych utwardzonych nie tylko poprawia estetykę otoczenia, ale i również zwiększa bezpieczeństwo poruszających się (w przypadku np. oblodzenia pojazdu, czy chodnika).

Należy podkreślić, że choć siedzibą firmy jest Sosnowiec, to oferta skierowana jest również do przedsiębiorstw, instytucji oraz obiektów użyteczności publicznej i osób prywatnych z całej Polski.

 Utrzymanie terenów zewnętrznych

Utrzymanie terenów zewnętrznych utwardzonych

Zakłady Usługowe „ETA” S.A. w swojej ofercie posiadają szereg usług z zakresu utrzymania terenów zewnętrznych utwardzonych, które pozwolą zadbać o ich estetyczny wygląd. Jest to bardzo ważna kwestia, ponieważ teren wokół obiektu jest swego rodzaju wizytówką firmy lub instytucji. Ponadto pozwala zadbać o jego bezpieczne i komfortowe użytkowanie zarówno przez pieszych, jak i pojazdy. Stąd też możemy liczyć na takie usługi jak:

  • Ręczne lub mechaniczne odśnieżanie chodników, ulic, dróg dojazdowych, przejść, stref wejść i dostaw;
  • Usuwanie zanieczyszczeń, mchów oraz porostów;
  • Zamiatanie ręczne i mechaniczne;
  • Usuwanie gołoledzi, sopli, błota pośniegowego oraz ubitego śniegu.

Utrzymanie terenów zielonych

Z kolei usługi ogrodnicze, z którymi to również mamy do czynienia w szerokiej ofercie firmy Zakłady Usługowe „ETA” S.A., obejmują wykonywanie takich prac jak:

  • Koszenie trawy;
  • Grabienie liści;
  • Nawożenie i dosiewy;
  • Projektowanie i zakładanie ogrodów;
  • Pielęgnacja terenów zielonych w postaci m.in. przycinania drzew i krzewów, nawożenia oraz zabezpieczania roślin.