Profesjonalne Usługi Czystościowe

Pomagamy w utrzymaniu porządku oraz czystości wewnątrz budynków, a także w ich otoczeniu. Świadczymy usługi na terenie całej Polski.

Oferujemy zintegrowane rozwiązania pozwalające na optymalizację kosztów związanych z outsourcingiem. Elastycznie dostosowujemy się do oczekiwań i wymagań Klientów.

Każdego z nich traktujemy indywidualnie. Przygotowujemy rozwiązania dopasowane do specyfiki danego obiektu, branży lub profilu działalności. Wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem, sprawia, że nasi pracownicy pomogą oraz doradzą jak zoptymalizować proces utrzymania czystości.

Stawiamy na partnerskie relacje. Zróżnicowane kanały kontaktu, audyty czy też ankiety wysyłane do Kontrahentów pozwalają na podwyższanie naszych standardów obsługi.

Najwyższą jakość naszych usług gwarantuje:

  • Personel – zapewniamy wykwalifikowanych pracowników. Regularnie podnosimy ich kompetencje z zakresu technik sprzątania, użytkowania środków czystości, obsługi maszyn oraz urządzeń jak również bezpieczeństwa i higieny pracy.
  • Technologia – wykorzystujemy profesjonalny sprzęt renomowanych producentów. Używamy środków czystości i chemii najwyższej jakości, posiadającej certyfikaty Cradle to Cradle oraz Eco Label. Zapewniamy ekologiczne rozwiązania mające na celu ochronę środowiska.
  • Organizacja pracy – dzięki wprowadzonym systemom zarządzania dbamy o ściśle określone procedury oraz standaryzację usług. Gwarantujemy stały, bezpośredni nadzór nad realizacją powierzonych zadań.
Uśmiechnięta pracownica Zakładów Usługowych "EZT" S.A., świadcząca usługi czystościowe

W Zakładach Usługowych “EZT” S.A pracujemy w oparciu o normy: ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, IATF 16949:2016 oraz PN-N 18001:2004.

Posiadamy również certyfikat „Gwarant czystości i higieny” nadawany przez TÜV Rheinland Polska przy współpracy z Polską Izbą Gospodarczą Czystości.

Wraz z naszym partnerem firmą Werner & Mertz Professional zapewniamy rozwiązania green-effective dla najpoważniejszych aspektów ochrony środowiska takich jak czyste powietrze, gleba, woda i energia.

Wykorzystujemy koncepcję Cradle to Cradle (od kołyski do kołyski), która zmienia proces produkcji środków czystości w pozytywną siłę dla społeczeństwa, ekonomii i naszej planety. W porównaniu z innymi ten system wykracza poza czystą wydajność i skupia się na projektowaniu w pełni zrównoważonych produktów.