UTRZYMANIE CZYSTOŚCI – USŁUGI PORZĄDKOWE

Utrzymanie idealnego porządku w domu, w biurze, w magazynie czy na hali produkcyjnej nie jest łatwym zadaniem. Poszczególne pomieszczenia potrafią lśnić idealną czystością tylko wtedy, gdy są regularnie sprzątane. Jest to możliwe wówczas, gdy utrzymaniem porządku zajmuje się doświadczona firma sprzątająca.

 

Utrzymanie czystości usługi – szeroki zakres

Usługi sprzątające są świadczone na bardzo wysokim poziomie. Na życzenie klienta doświadczeni pracownicy zajmują się sprzątaniem zarówno wnętrz pomieszczeń, jak i wykonywaniem wielu prac porządkowych na zewnątrz budynków. Świadczone na wysokim poziomie usługi czystościowe obejmują:

Jeśli chodzi o sprzątanie biur, to usługi sprzątające obejmują czyszczenie i konserwację mebli biurowych, podłóg w sposób dostosowany do materiału, z którego zostały wykonane oraz wiele innych czynności. Regularne dbanie o pomieszczenia pracy wpływa bardzo korzystnie na komfort ich użytkowania.

Usługi sprzątające realizujemy m.in. w miastach:

Uśmiechnięta pracownica Zakładów Usługowych "EZT" S.A., świadcząca usługi czystościowe

W Zakładach Usługowych “EZT” S.A pracujemy w oparciu o normy: ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, IATF 16949:2016 oraz PN-N 18001:2004.

Posiadamy również certyfikat „Gwarant czystości i higieny” nadawany przez TÜV Rheinland Polska przy współpracy z Polską Izbą Gospodarczą Czystości.

Wraz z naszym partnerem firmą Werner & Mertz Professional zapewniamy rozwiązania green-effective dla najpoważniejszych aspektów ochrony środowiska takich jak czyste powietrze, gleba, woda i energia.

Wykorzystujemy koncepcję Cradle to Cradle (od kołyski do kołyski), która zmienia proces produkcji środków czystości w pozytywną siłę dla społeczeństwa, ekonomii i naszej planety. W porównaniu z innymi ten system wykracza poza czystą wydajność i skupia się na projektowaniu w pełni zrównoważonych produktów.

Usługi czystościowe Sosnowiec, okolicach, jak i całej Polsce

Gruntowne sprzątanie obiektów, a zwłaszcza tych o bardzo dużej powierzchni, zawsze wymaga czasu, cierpliwości oraz dużego zaangażowania. Gdy brakuje nam sił i umiejętności niezbędnych do utrzymania idealnego porządku, z pomocą przychodzi profesjonalny serwis sprzątający z Sosnowca EZT zajmujący się idealnym zachowywaniem czystości. Oferuje on kompleksowe usługi sprzątania wielu miejsc oraz zawsze proponuje korzystne rozwiązania z uwzględnieniem specyfiki sprzątanego obiektu. Zakres oczekiwań jest zawsze ustalany wspólnie ze zleceniodawcą.

Profesjonalna firma sprzątająca:

    • używa do sprzątania zawsze nowoczesne oraz ergonomiczne urządzenia
    • korzysta z bardzo skutecznych środków czyszczących pochodzących od renomowanych firm
    • jest elastyczna i zawsze uwzględnia potrzeby klientów biorąc pod uwagę godziny pracy poszczególnych firm
    • zawsze zapewnia gwarancję idealnej czystości oraz zapewnia wysoką higienę.

Zachowanie czystości w biurach, w poszczególnych obiektach handlowych i usługowych oraz bezpośrednim otoczeniu zawsze przyczynia się do ich nienagannego wizerunku i zwiększenia atrakcyjności w oczach wszystkich klientów.