MONTER /INSTALATOR ZABEZPIECZEŃ TECHNICZNYCH, miejsce pracy Sosnowiec

MONTER/INSTALATOR ZABEZPIECZEŃ TECHNICZNYCH, województwo śląskie

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie prac w zakresie instalacji, napraw, konserwacji urządzeń i systemów elektronicznej ochrony (telewizja przemysłowa, kontrola dostępu, systemy włamania i napadu
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

Nasze oczekiwania:

  • Minimum wykształcenie zawodowe, preferowane średnie elektroniczne lub elektryczne bądź pokrewne
  • Brak przeciwskazań do pracy na wysokości do 3 m
  • Odpowiedzialność i rzetelność
  • Dokładność i precyzja
  • Mile widziani absolwenci szkół zawodowych lub średnich w zawodach elektryk, elektronik czy technik górnik

Oferujemy:

  • Umowę o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia
  • Możliwość pracy w stabilnej firmie z ponad 30 letnim doświadczeniem
  • Rozwój zawodowy i liczne szkolenia
  • Pracę w miłej atmosferze i zgranym zespole
  • Możliwość ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach oraz pakiet medyczny Lux-Med

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami, prosimy o przesłanie swojego CV na adres mailowy [email protected].

W korespondencji prosimy o zamieszczenie odrębnych zgód w dokumentach aplikacyjnych:

  • Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.
  • Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na okres przyszłych rekrutacji nie dłużej jednak niż przez okres jednego roku.
  • Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku – zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.
  • Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku – zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych nie dłużej jednak niż przez okres pięciu lat.